Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Strategia Rozwoju Miasta Bełchatowa na lata 2015-2022 to strategiczny dokument wskazujący na kierunki działań mających na celu ciągły społeczno – gospodarczy rozwój naszego Miasta, stanowiący o jego stabilności. Opinia Bełchatowian – potwierdzająca zasadność proponowanych rozwiązań – stanowi niekwestionowaną konieczność, lecz także wskazuje na potrzebę wsłuchania się w głos tych, którzy na co dzień w tym mieście mieszkają, inwestują i wypoczywają.

W związku z powyższym, zachęcam mieszkańców Bełchatowa do aktywnego włączenia się do współudziału w określeniu strategicznych działań, jakie Miasto podejmie na przestrzeni kolejnych lat, poprzez udział w konsultacjach społecznych w dniach 29 września do 7 października 2015 r. W dniu 7 października od godziny 10.00 do 18.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta odbędą się konsultacje bezpośrednie, podczas których pracownicy Urzędu Miasta odpowiedzą na Państwa pytania oraz sugestie. Serdecznie zapraszam.


 


Zapoznaj się ze Strategią Rozwoju Miasta Bełchatowa (dostępna w załączniku) i wypełnij 
>>> Formularz konsultacyjny <<<

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl