Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Młodzi sportowcy mają okazję sprawdzić się w konkurencjach biegowych i technicznych Młodzi sportowcy mają okazję sprawdzić się w konkurencjach biegowych i technicznych

 

Zbliża się jesienna runda bełchatowskich Czwartków Lekkoatletycznych. Pierwsze spotkanie już 17 września. Swoich sił mogą spróbować uczniowie podstawówek z klas szóstych i niższych. Zawody, podobnie jak w latach poprzednich, wspólnie organizują miasto i Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny.

 

 

Krótkodystansowe biegi, skok w dal i wzwyż, rzut piłeczką palantową – to konkurencje, jakie będą czekać na młodych sportowców podczas bełchatowskich Czwartków Lekkoatletycznych.

 

Przed zawodnikami cztery spotkania. Pierwsze już 17 września, kolejne zaplanowane są na: 19, 24 i 26 września. Warto dodać, że 19 września konkurencją wiodącą będzie rzut piłeczką palantową, a 24 września bieg na 300 metrów. Oznacza to, że trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej, właśnie w tych konkurencjach dodatkowo otrzyma nagrody rzeczowe. Wszystkie spotkania tradycyjnie odbędą się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 12 (os. Binków). Start o godz. 15:30.

 

Swoich sił w bełchatowskich Czwartkach Lekkoatletycznych spróbować może każdy uczeń z roczników 2007 oraz młodszych. Udział w zawodach mogą wziąć nawet dzieci urodzone w 2010 roku i kolejnych latach. Trzeba jednak zaznaczyć, że w klasyfikacji Grand Prix będą liczeni z rocznikiem 2009. Najmłodsi nie będą też walczyć o start w ogólnopolskim finale.

 

Aby wystartować w Czwartkach trzeba się wcześniej zapisać. Zgłoszenia będą przyjmowane w formie elektronicznej (wzór zamieszczamy w załączniku). Trzeba je wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do niedzieli (jeśli termin zawodów przypada na wtorek) bądź wtorku (w przypadku, gdy spotkanie jest w czwartek).

 

Na przełomie kwietnia i maja ruszy druga – wiosenna runda bełchatowskich Czwartków Lekkoatletycznych. Po jej zakończeniu poznamy najlepszych zawodników, którzy nie tylko odbiorą puchary i dyplomy, ale pojadą też na finał ogólnopolski do Łodzi.

 

Wszystkie informacje związane z bełchatowskimi Czwartkami Lekkoatletycznymi – począwszy od regulaminu, przez wyniki, po ewentualne informacje o przełożeniu terminu zawodów będzie można znaleźć na stronie Miejskiego Centrum Sportu – www.mcs.belchatow.pl w zakładce „czwartki lekkoatletyczne”.

 

AD-A

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl