Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

W biegu "Gorących Serc Kibiców" może wystartować każdy bez względu na wiek W biegu "Gorących Serc Kibiców" może wystartować każdy bez względu na wiek

 

Już w najbliższą niedzielę, 26 stycznia będzie można pobiec dla GKS Bełchatów. Do pokonania jest symboliczny dystans 1977 metrów, który można przebiec sprintem, truchtem czy przejść spacerowym krokiem. Zapisy trwają.

 
W biegu „Gorących Serc Kibiców”, zainicjowanego przez Miejskie Centrum Sportu, wystartować może każdy. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, nie trzeba też być sportowcem. Chodzi o to, aby pomóc GKS Bełchatów – klub zmaga się bowiem z trudną sytuacją finansową. Na starcie nie powinno więc zabraknąć kibiców, sympatyków GKS, biegaczy oraz wszystkich, którzy chcą wesprzeć – zarówno finansowo, jak i mentalnie – Brunatnych. Swój udział zapowiedzieli zawodnicy i trenerzy pierwszej drużyny, zespołu rezerwy oraz wielu grup młodzieżowych GKS Bełchatów. Wśród uczestników mile widziane będą klubowe barwy. Bieg wystartuje o godz. 16.

 

Do pokonania będzie 1977 metrów. Wybrany dystans nie jest przypadkowy – nawiązuje do daty powstania klubu. Bieg „Gorących Serc Kibiców” wystartuje spod stadionu miejskiego (ul. Sportowa). Dalej trasa prowadzić będzie ulicami: Czyżewskiego, Zieloną, Targową, Grota Roweckiego, Kempfinówką, ponownie Czyżewskiego, Lecha i Marii Kaczyńskich. Finisz zaplanowany jest w centrum miasta – na placu Narutowicza, gdzie tak jak przy okazji wielu ważnych dla klubu okazji, wszyscy spotykają się, aby okazać wsparcie „biało-zielono-czarnym”. Warto wspomnieć, że po biegu czekać będzie w centrum kilka dodatkowych atrakcji. Podczas biegu nie będzie prowadzony pomiar czasu. Trasę trzeba jednak pokonać w ciągu 25 minut.

 

Aby wystartować w „Gorących Serc Kibiców” trzeba się zapisać. Można to zrobić elektronicznie – formularz dostępny jest TUTAJ lub osobiście w biurze zawodów.  Później w dniu biegu – 26 stycznia każdy musi zweryfikować się w biurze zawodów, które czynne będzie w godz. 14-15:30. Na pierwszych 300 osób czekać będą pamiątkowe numery startowe. Podczas weryfikacji należy posiadać dowód osobisty lub paszport do kontroli daty urodzenia. Osoby niepełnoletnie startują w biegu na odpowiedzialność rodzica bądź prawnego opiekuna. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie podpisanie w biurze zawodów wymaganych dokumentów.

 

Start w biegu jest bezpłatny. W ramach wydarzenia każdy może jednak dokonać dobrowolnej wpłaty na rzecz klubu – nie mniejszej jednak niż 20 zł. Pieniądze można przekazać przelewem na konto klubu GKS Bełchatów (25 1090 2705 0000 0001 4337 0251) z dopiskiem: Bieg "Gorących Kibiców Serc" lub BIEG "GKS”. Dodatkowo w biurze zawodów będzie można nabyć (wyłącznie gotówką) specjalną cegiełkę.

 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na www.mcs.belchatow.pl, regulamin biegu dostępny jest TUTAJ.

 

UWAGA! 

Z powodu organizacji biegu „Gorących Kibiców Serc” nakilku ulicach nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w godzinach 16:00 – 16:30. W tym czasie można spodziewać się zmiany organizacji ruchu drogowego na kilkunastu ulicach miasta. Ruch pieszy na poniższych ulicach będzie odbywał się bez zakłóceń.

 

Ulice na który mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym:

 

Sportowa, Czyżewskiego, Zielona, Targowa, Roweckiego, Kempfinówka, Lecha i Marii Kaczyńskich aż do Placu Narutowicza. 

 

W związku z poruszaniem się po trasie zawodników, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych przy pomocy służb organizatorów i wolontariuszy.

 

Ze względu na krótki czas biegu utrudnienia nie powinny być długotrwałe (ok. 30 minut) oraz uciążliwe. Za powstałe utrudnienia wszystkich mieszkańców serdecznie przepraszamy.

ADA

 

Trasa biegu prowadzi ulicami miasta Trasa biegu prowadzi ulicami miasta

Na pierwszych 300, które zweryfikują się w biurze zawodów, czekają pamiątkowe numery startowe Na pierwszych 300, które zweryfikują się w biurze zawodów, czekają pamiątkowe numery startowe

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl