Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Korty przed sezonem przeszły renowcjęKorty przed sezonem przeszły renowcję

 

Dobra wiadomość dla amatorów tenisa ziemnego. Już od najbliższej soboty, 29 kwietnia będzie można korzystać z Miejskich Kortów Tenisowych. Przypominamy też, że wciąż można się zapisywać do tenisowych turniejów.

 

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców, fanów tenisa ziemnego do korzystania z Miejskich Kortów Tenisowych – mówi Paweł Woźniak, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. - Kolejny już rok z rzędu pogoda pozwala nam na otwarcie Miejskich Kortów Tenisowych już na przełomie kwietnia i maja, co jednocześnie pozwala wykorzystać wolne dni podczas majówki na spędzenie wolnego czasu na sportowo w sposób aktywny i co najważniejsze na świeżym powietrzu. Ostatnie tygodnie obfitowały w szereg prac, które miały na celu jak najlepsze przygotowanie obiektu do oddania go na najbliższych kilka miesięcy do użytku mieszkańców. Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom i każda wizyta na Miejskich Kortach Tenisowych będzie dla Was czystą przyjemnością. Warto też podkreślić, że cennik naszego obiektu w dalszym ciągu pozostaje bez jakichkolwiek zmian – dodaje dyrektor Paweł Woźniak.

 

W sobotę obiekt będzie czynny od godz. 8:00 do 16:00. Podobnie w kolejnych dniach, za wyjątkiem wtorku, 2 maja, kiedy korty będą działać od 9:00 do 21:00. Tenisiści, jak zawsze mogą liczyć, na dobrej jakości korty.

 

- Rok rocznie przeprowadzamy profesjonalną renowację nawierzchni ceglanej. Tak było i w tym razem. W ubiegłym roku dodatkowo udało się nam przeprowadzić kompleksowy remont oświetlania kortów. Zapraszamy więc mieszkańców na świeżo wyremontowane korty też w okresach wieczornych przy energooszczędnym, optymalnym oświetleniu ledowym. Jeśli tylko pogoda pozwoli, tenisiści będą mogli cieszyć się dostępnością kortów aż do później jesieni – tłumaczy dyrektor Paweł Woźniak.

 

Warto przypomnieć, że można się jeszcze zapisywać do Bełchatowskiej Ligii Tenisowej, o czym więcej można przeczytać w artykule „Wystartuj w bełchatowskiej lidze tenisowej”, a także pierwszego Grand Prix Bełchatowa.

 

Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem platformy Twój Tenis, pod numerem telefonu: 798-461-713 lub za pomocą adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 

ADA

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl