Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

bieg www"Piątka szyta na miarę" wystartuje już po raz drugi/ fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

 

Można się już zapisywać na „Piątkę szytą na miarę”. Uliczny bieg odbędzie się 23 października. Mamy też alternatywę dla całych rodzin. Tak, jak poprzednio, i tym razem wystartuje rodzinna rywalizacja na dystansie 2,5 km. Do udziału w zawodach zapraszają prezydent Bełchatowa, Miejskie Centrum Sportu i Klub Spartakus.

 

 

Przed bełchatowianami kolejna okazja, by sprawdzić swoją formę i pobiegać większą grupą. Za nieco ponad miesiąc, bo 23 października wystartuje „Piątka szyta na miarę”. Będzie to już druga edycja tego wydarzenia. Sportowcy będą mieć do pokonania 5 km dystans, który poprowadzi ulicami ze startem i metą w centrum miasta, tj. na placu Narutowicza. Co ważna trasa posiada ważny atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

 

Zapisy już trwają na stronie: https://www.e-gepard.eu/show-contest/1216. Przygotowanych jest 150 miejsc. Opłata startowa wynosi 50 zł. Pobiec natomiast może każdy, kto ukończył 16 lat. Klasyfikacja będzie prowadzona w dwóch kategoriach OPEN kobiet i OPEN mężczyzn. W każdej będzie też obowiązywać podział na wiek – na 16-39 lat oraz 40+.

 

Oprócz rywalizacji głównej, przewidziany jest także bieg towarzyszący - rodzinny. Wystartuje on kilka minut po starcie tego na 5 km. Jego dystans będzie krótszy, bo 2,5 km. Uczestniczyć w nim mogą trzyosobowe zespoły – rodziny z dzieckiem. Przy czym jeden z członków drużyny musi być pełnoletni, będzie on też pełnić rolę kapitana. W tym przypadku wpisowe wynosi 90 zł. Prowadzona będzie klasyfikacja trzech najlepszych rodzin, które dostaną pamiątkowy puchar.

 

Więcej informacji wraz z regulaminem można znaleźć na stronie Miejskiego Centrum Sportu – mcs.belchatow.pl.

 

ADA

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl