Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

korty miejskie 9036Korty na osiedlu Dolnośląskim cieszą się dużą popularnością wśród mieszkanców BełchatowaObiekt przy ul. Edwardów oficjalnie rozpoczął sezon. Z sześciu pełnowymiarowych kortów można korzystać każdego dnia tygodnia. Będą one również miejscem rozegrania turniejów – m.in. Grand Prix Bełchatowa i Ligi Tenisowej.1 maja Miejskie Korty świętowały 15. rocznicę oddania do użytku. Przed sezonem, który rozpoczął się w poniedziałek, Miejskie Centrum Sportu przeprowadziło renowację ceglanej nawierzchni i wszelkie naprawy mające na celu zapewnić jak najlepsze warunki do gry w tenisa ziemnego. Dzięki temu, oświetlony obiekt na osiedlu Dolnośląskim jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w weekend od godziny 8:00 do 16:00. Rezerwacje można robić telefonicznie (pod numerem 798 461 713) lub internetowo na platformie TwójTenis.pl.


Imprezą, która na dobre rozpocznie
w Bełchatowie sezon tenisowy, będzie I Grand Prix Bełchatowa. Odbędzie się ono już w najbliższy weekend, 4 i 5 maja. Turniej ten rozpocznie cykl siedmiu weekendowych rozgrywek, które odbywać się będą regularnie aż do końca wakacji.


Wciąż można się jeszcze zgłosić do Ligi Tenisowej, która rozpocznie się 21 maja, a zakończy się ostatniego dnia września. W zależności od liczby chętnych zawodników w danej kategorii, mecze będą rozgrywane w systemie ELO lub mecz i rewanż. W Dzień Dziecka, 1 czerwca, na kortach miejskich zorganizowany zostanie turniej dla najmłodszych pasjonatów tenisa ziemnego oraz turniej pań i mixta.


Harmonogram turniejów rozgrywanych w 2019 roku na Miejskich Kortach przy ul. Edwardów:

4-5 maja: I Grand Prix Bełchatowa
18-19 maja: II Grand Prix Bełchatowa
1 czerwca: Turniej dla dzieci oraz Turniej pań i mixta
15-16 czerwca: III Grand Prix Bełchatowa
22-23 czerwca: IV Grand Prix Bełchatowa
6-7 lipca: V Grand Prix Bełchatowa
27-28 lipca: VI Grand Prix Bełchatowa
24-25 sierpnia: VII Grand Prix Bełchatowa
7-8 września: MASTERS Grand Prix


Wszelkie informacje na temat funkcjonowania Miejskich Kortów, a także o organizowanych na nich imprezach można uzyskać na stronie internetowej
Miejskiego Centrum Sportu i www.tenisbelchatow.pl – za pośrednictwem tej strony można wysłać swoje zgłoszenia.


MJ

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl