Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Na Lotto MTB Energy przyjadą kolarze z całego krajuNa Lotto MTB Energy do Bełchatowa przyjadą kolarze z całego kraju

 

Trwają zapisy na bełchatowski etap Lotto MTB Energy. Kolarze górscy, którzy chcieliby wystartować w wyścigu, na internetowe zgłoszenia mają czas do 9 września, a na linii startu spotkają się 15 września. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie.

 

W Lotto MTB Energy, wyścigu, który po wielu latach przerwy pojawił się w kalendarzu imprez sportowych Bełchatowa, wystartować może każdy amator kolarstwa górskiego, nawet na podstawowym sprzęcie. Wystarczą więc rower, kask i sportowe zacięcie.


Na chętnych do udziału w wydarzeniu organizatorzy czekają do 9 września lub do wyczerpania limitu miejsc. Jak się zapisać? Wystarczy na stronie www.timerecords.pl. założyć konto użytkownika (jeśli się go nie ma), wypełnić formularz i uiścić opłatę startową w wysokości 90 zł w terminie do 7 dni od daty zapisu. Link do opłaty można znaleźć również po zalogowaniu w zakładce TWOJE IMPREZY. Po wyznaczonym terminie zapisy przyjmowane będą bezpośrednio w biurze zawodów, które znajdować się będzie w MCK-u przy pl. Narutowicza.


Trasa wyścigu prowadzić będzie głównie przez Lasy Państwowe Nadleśnictwa Bełchatów, które objęły imprezę swoim patronatem. Na miejsce tzw. honorowego startu wyznaczono pl. Narutowicza. „Na ostro” zawodnicy wystartują o godz. 11:15 z miasteczka finiszera MTB, czyli spod budynku „Strzelca”. Tu też po wyścigu odbędzie się wspólne ognisko. Będzie można nie tylko odpocząć i zjeść ciepły posiłek, ale również wyczyścić rower specjalnymi myjkami.


Zawodnicy do wyboru będą mieli dwa dystanse: MEGA – około 25 kilometrów (jedna pętla) i GIGA – około 48 kilometrów (dwie pętle).

 

Każdy kolarz, który ukończy wyścig, otrzyma pamiątkowy medal. Z kolei na zwycięzców poszczególnych kategorii generalnych na obu dystansach czekają atrakcyjne nagrody finansowe – od 100 do 350 złotych. Podobną gratyfikację przewidziano dla najlepszego bełchatowianina i najlepszej bełchatowianki (zameldowanych na terenie naszego powiatu). Organizatorzy nie zapominają też o juniorach. Wygrani w tej kategorii otrzymają talony do sklepów sportowego i elektronicznego.


Więcej informacji na temat samego wyścigu, regulaminu i zapisów znajdziecie m.in. na stronie MCS-u, a w razie problemów technicznych związanych z uczestnictwem bądź zgłoszeniami można pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


KZB/MCS
Fot. MCS

 

 

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl