joombig banner rotation images

Menu

Pierwszy dzień lutego upłynął w naszym mieście pod znakiem piłkarskich zmagań juniorów. Za nami V Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Bełchatów CUP 2014”.

 

Siedem drużyn walczyło o miano Mistrza V Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej chłopców rocznika 2002. W piłkarskiej rywalizacji wzięły udział następujące zespoły: GKS I Bełchatów, GKS II Bełchatów, GKS III Bełchatów ’03, APN Piotrków Trybunalski, MGUKS Zduńska Wola, CONCORDIA Piotrków Trybunalski, START Łódź. Rozgrywki zawodników odbyły się 1 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej. Patronat Honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Bełchatowa. Organizatorem sportowego wydarzenia był PGE GKS „Bełchatów” SSA oraz rodzice rocznika 2002.
{nomultithumb}

 

Spośród zgłoszonych zespołów najlepsza okazała się drużyna z naszego Miasta – GKS I Bełchatów. Na podium znaleźli się także młodzi piłkarze ze Zduńskiej Woli i Łodzi. Mecze prowadzone były systemem „każdy z każdym” i trwały po 20 min.

 

Końcowa klasyfikacja:

1.GKS I Bełchatów – 18pkt, 20 – 0
2.MGUKS Zduńska Wola – 14pkt, 7 – 0
3.Start Łódź – 8pkt, 7 – 8 
4.GKS III Bełchatów’03 – 7pkt, 4 – 4
5.GKS II Bełchatów – 7pkt, 8 – 12
6.Concordia Piotrków Trybunalski – 4pkt, 5 – 18
7.APN Piotrków Trybunalski – 1pkt, 2 – 11

Organizatorzy turnieju, poza pucharami i nagrodami dla najlepszych drużyn – ufundowanymi przez prezydenta Bełchatowa, wręczyli też wyróżnienia indywidualne. Za najlepszego zawodnika uznano Jakuba Mizerę – GKS III Bełchatów’03. Miano króla strzelców z wynikiem ośmiu goli otrzymał Miłosz Kapica, zawodnik GKS I Bełchatów. Z kolei tytuł najlepszego bramkarza przyznano Jakubowi Troszek z Concordii Piotrków.

Swoje rozgrywki mieli również chłopcy z rocznika 2006. Turniej odbył się 2 lutego br. w Hali Widowiskowo-Sportowej. Relacja z tego wydarzenia wkrótce na stronie www.belchatow.pl. Sportowych emocji nie zabraknie także 9 lutego. Wówczas rywalizować ze sobą będzie rocznik 2004. Już dziś zachęcamy do kibicowania

 

Zamieścił: TK

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot. GKS Bełchatów SSA

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020