joombig banner rotation images

Menu

Jazda na łyżwach to dobra zabawa zarówno dla dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych. Dlatego nie czekaj i już dziś zaplanuj sobie wyjście na miejską ślizgawkę.

 

Nie wiesz jak spędzić wolny czas? Odwiedź lodowisko miejskie i spróbuj swoich sił w jeździe na łyżwach. Na amatorów zimowych sportów obiekt czeka siedem dni w tygodniu. Pierwsze wejście już o godz. 9:00. Kolejne co półtorej godziny tj. 10:00, 12:00, 13:30 oraz 15:00, 16:30, 18:00 i 19:30. Inne godziny otwarcia obowiązują we wtorek i czwartek – ostatnie wejście o godz. 18:00. Z kolei w środę – w godz. 17:45-19:50 oraz w soboty w godz. 10:50-11:45 odbywa się treningi jazdy figurowej. Wówczas tafla wyłączona jest dla użytkowników indywidualnych. Pełny harmonogram wejść można znaleźć na www.btsas.pl oraz na plakacie poniżej.

 

Warto przypomnieć, że jednorazowe wejście na miejską ślizgawkę trwa 60 minut. Za godzinę jazdy dzieci, młodzież i studenci (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej) zapłacą 2 zł, dorośli 5 zł. Osoby, które chciałyby skorzystać z lodowiska, a nie mają swoich łyżew mogą je wypożyczyć. Obiekt dysponuje blisko dwustoma parami łyżew we wszystkich rozmiarach. Wśród nich są zarówno łyżwy hokejowe, jak i figurowe. Koszt wypożyczenia sprzętu na jedną godzinę, to 5 zł. Każdy zainteresowany może także bezpłatnie wypożyczyć kask lub naostrzyć własne łyżwy – w tym przypadku to koszt 5 zł.

 

Te osoby, którym łyżwiarstwo spodoba się szczególnie mogą dołączyć do drużyn hokejowych trenujących pod egidą Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego "AS". Dzieci i młodzież z Uczniowskiego Klubu Sportowego Niedźwiadek Hokej Bełchatów poza feriami trenują trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek w godz. 16:30-17:30), zaś dorośli dwa (wtorek, czwartek od godz. 19:30). Na Lodowisku Miejskim działa także profesjonalna szkółka jazdy figurowej. Mogą do niej dołączyć amatorzy łyżwiarstwa w każdym wieku. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na lodowisku.

 

Harmonogram wejść na Lodowisko Miejskie - pierwszy tydzień ferii {nomultithumb}

Harmonogram wejść na Lodowisko Miejskie

 

Harmonogram wejść na Lodowisko Miejskie - drugi tydzień ferii {nomultithumb}

Harmonogram wejść na Lodowisko Miejskie

 

Zamieścił: TK

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020