joombig banner rotation images

Menu

Nie lada gratka dla łyżwiarzy. Weź udział w konkursie i wygraj karnet na miejską ślizgawkę. Sprawdź szczegóły konkursu.

 

Na amatorów łyżwiarstwa czeka konkurs internetowy ogłoszony przez Bełchatowskie Towarzystwo Sportowe „AS”. Do wygrania są dwa karnety na miejską ślizgawkę, każdy z nich po dziesięć wejść do wykorzystania w dowolnym terminie w tym sezonie. Zabawa skierowana jest do wszystkich bełchatowian – zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Wystarczy spełnić cztery proste warunki. Zalogować się na portalu społecznościowym www.facebook.pl, polubić profil Bełchatowskie Towarzystwo Sportowe "AS", udostępnić post o konkursie na swojej tablicy i odpowiedzieć na proste pytanie. Zagadka brzmi: łyżwy jakiej marki (wystarczy podać dwie) można wypożyczyć na Lodowisku Miejskim? Poprawną odpowiedź należy przesłać w wiadomości na www.facebook.pl, najpóźniej do 30 stycznia.

 

Spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie oraz spełnią pozostałe warunki konkursu, zostanie wylosowana dwójka szczęśliwców. Zwycięzców poznamy w piątek, 31 stycznia podczas „Dyskoteki na lodzie”, którą poprowadzi DJ Dąbek. Nie czekaj i już dziś weź udział w konkursie.

{nomultithumb}

 

Weź udział w konkursie

 

 

Zamieścił: TK

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020