joombig banner rotation images

Menu

Znamy nazwiska szczęśliwców, którzy spędzą ferie z siatkarzami Skry Bełchatów. Na finalistów czeka szereg niezapomnianych atrakcji.

 

Kilkaset prac wpłynęło na konkurs pod hasłem „PGE Skra – more than volleyball, more than passion” ogłoszony przez bełchatowską drużynę. Zabawa, polegająca na pokazaniu swojego przywiązania do klubu i miłości do siatkówki, wyłoniła zwycięzców, którzy spędzą kilka dni z siatkarzami żółto-czarnych. Wszystko w ramach akcji „Ferie z PGE Skrą”, którą bełchatowska drużyna zorganizowała już po raz trzeci. „Dziś już wiemy, że finalistami jest trzydziestoosobowa grupa. Z każdej kategorii konkursu, a było ich pięć, wyłoniliśmy po pięć, sześć osób. Wśród zwycięzców są bełchatowianie, a także młodzież z innych polskich miast w wieku 10-18 lat. Uczestnicy zabawy świetnie poradzili sobie z zadaniem konkursowym. Prace, które do nas dotarły były naprawdę dobre i różnorodne” - mówi Tomasz Koprowski menadżer ds. marketingu w PGE Skrze Bełchatów. Pełna lista finalistów, którzy już 23 stycznia w Hali Energia rozpoczną swoją przygodę z żółto-czarnymi, dostępna jest TUTAJ

 

Na młodych fanów Skry Bełchatów, zwycięzców konkursu czeka wiele atrakcji. Spotkanie z siatkarzami, trening pod okiem sztabu trenerskiego, prelekcja na temat historii o tradycji Skry – to tylko niektóre z nich. Młodzież będzie miała także szansę obejrzeć na żywo trening pierwszej drużyny oraz jeden z meczów Skry. W planach jest też zwiedzanie klubu, biur, szatni zawodników. W tym roku na uczestników „Ferii z PGE Skrą” czeka kilka nowości. Wśród nich wycieczka do Elektrowni Bełchatów, uczestnictwo w spotkaniach kulturalnych zorganizowanych przez klub czy wizyta w firmie produkującej słodycze. Jak więc widać amatorzy siatkówki nie tylko będą spędzać czas w Hali Energia, ale także w terenie. Cała zabawa potrwa do 2 lutego. Skra przygotował jeszcze jedną niespodziankę. Osoby, które podczas ferii szczególnie się wykażą będą miały szansę zostać wolontariuszem bełchatowskiego klubu. „Każdego roku wybieramy dwie osoby, które później współpracują z klubem. Młodzież pomaga przy organizacji meczów, imprez czy akcji społecznych Skry” - podsumowuje Tomasz Koprowski.

 

 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamieścił: TK

Fot. www.skra.pl

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020