joombig banner rotation images

Menu

14 grudnia br. Bełchatów po raz kolejny będzie gospodarzem XXV Halowego Turnieju Piłki Nożnej Oldboy 2013.

 

Sportowe emocje, mecz Reprezentacji Polskich Gwiazd, występy artystyczne, a także licytacje na rzecz dzieci o niepełnej sprawności ruchowej – tak zapowiada się Jubileuszowy XXV Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboy – Bełchatów 2013. Organizatorem imprezy jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalne S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów oraz Stowarzyszenie Piłkarskie Oldboy GKS „Bełchatów”. Przedsięwzięcie honorowym patronatem objął Marek Chrzanowski, Prezydent Miasta Bełchatowa.

 

Turniej odbędzie się w sobotę, 14 grudnia. br. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. 1 Maja 61. Początek sportowych zmagań i mecze eliminacyjne zaplanowano na godzinę 9:00. Oficjalne otwarcie turnieju obędzie się o godzinie 11:00. Mecze finałowe rozpoczną się około godziny 13:30.

 

Na tym nie koniec sportowych emocji. W ramach turnieju odbędzie się również wyjątkowy mecz. Reprezentacja Polskich Gwiazd na czele m.in. z takimi zawodnikami jak: Jarosław Bako, Igor Gołaszewski, Grzegorz Lewandowski, Marek Jóźwiak, Leszek Pisz czy Piotr Włodarczyk zagra z drużyną Old Stars – na boisku zobaczymy m.in. Radosława Majdana, Macieja Szczęsnago, Tomasza Hajto, Piotra Świerczewskiego, Marka Citko. Udział w meczu wezmą również uczestnicy wytypowani z każdej drużyny. Oficjalne zakończenie turnieju przewidziane jest na godzinę 18:00.

 

Ponadto, w przerwach między rozgrywkami, czas zawodnikom i kibicom umilą: Marta Ławska i Alicja Węgorzewska. Na boisku swoje umiejętności taneczne zaprezentują także bełchatowskie cheerleaderki. Uczestnicy i kibice będą mogli również wziąć udział w licytacjach.

Wszystkich bełchatowian, a przede wszystkim amatorów piłki nożnej zachęcamy do kibicowania.

 

Zamieścił: TK

Autor: AR

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020