Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

 

gortat prezydent 2596

 

Młodzi zawodnicy Taekwon-Do oraz ich trener – Krystian Gortat odebrali nagrody pieniężne Prezydenta Miasta Bełchatowa oraz przyjęli serdeczne gratulacje od Łukasza Politańskiego i Ireneusza Owczarka, wiceprezydentów miasta, za osiągnięte wyniki sportowe.

 

Ośmioro utalentowanych młodych zawodników: Marcel Adasiewicz, Beata Bartos, Kaja Cyzman, Jonasz Gortat, Oliwia Siewierska, Zuzanna Stępień, Julia Szcześniak, Roksana Szubińska zdobyło w 2018 roku łącznie 74 medale, w tym 14 złotych, 19 srebrnych i 23 brązowe. Za swoje osiągnięcia otrzymali nagrody pieniężne Prezydenta Miasta Bełchatowa oraz drobne upominki.

 

- Tworzycie bardzo młodą paczkę. Wasze wyniki to dla nas wielka duma i promocja, bo nazwa Bełchatowa pojawia się nie tylko w mieście, ale i w innych częściach kraju, a może i poza jego granicami. Z serca serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów – usłyszeli od Łukasza Politańskiego, wiceprezydenta Bełchatowa.

 

Sportowcy na co dzień trenują Taekwon-Do w Klubie Sportowym „Knock-out Team Bełchatów” pod fachowym  okiem Krystiana Gortata, który jest również czynnym zawodnikiem biorącym udział w zawodach krajowych i międzynarodowych. Jego pasją jest praca szkoleniowca. Z rąk wiceprezydenta odebrał nagrodę za wybitne osiągnięcia trenerskie.

- Staram się mieć indywidualne podejście do dzieciaków. Moim głównym celem jest zbudowanie takiego klubu, w którym wszyscy będą równi, wszyscy będą jednością, każdy będzie sobie pomagał. Kiedy trzeba, jestem trenerem, kiedy trzeba, jestem przyjacielem, który pomaga. Staram się zawsze robić wszystko dla dzieciaków, ale również dużo wymagam  - tak o swojej pracy opowiadał pan Krystian.

 APO

gortat prezydent 2552

 

gortat prezydent 2577

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl