Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

belchatow piknik GKS kocert warsztaty 15

 
Kilkanaście drużyn, emocjonujące mecze piłki nożnej, licytacje, zbiórka darów dla dzieci – wszystkie te wydarzenia składają się na V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Bełchatowa „Wszystkie Dzieci Nasze Są”. Już 8 i 9 grudnia bełchatowianie będą mogli wesprzeć, podobnie jak w roku ubiegłym, podopiecznych bełchatowskiej „Przystani”.

 

 

 

Charytatywny turniej piłki nożnej, w której nagrodą jest puchar prezydenta miasta, organizowany jest już po raz piąty. Podczas tegorocznej edycji zawodów zbierane będą pieniądze na samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych - podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Przystań”.

 

 

Turniej zostanie rozegrany w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12 w dniach 8-9 grudnia. Początek w sobotę o godz. 8:00.
O puchar prezydenta miasta powalczy 19 drużyn, w tym oldboy GKS Bełchatów i ESPN Bełchatów. Kluby wystawiają po pięciu graczy w polu (czterech zawodników i bramkarz) i pięciu w rezerwie.

 


Podczas turnieju zarówno sportowcy, jak i kibice będą mogli wziąć udział w licytacjach, z których dochód w całości przekazany zostanie stowarzyszeniu „Przystań”. To nie lada gratka dla sympatyków bełchatowskich klubów sportowych. Niecodziennie zdarza się możliwość zdobycia wyjątkowych gadżetów GKS-u czy Skry.

 


Do akcji na rzecz stowarzyszenia włączyć się może każdy. W trakcie zawodów zbierane będą nie tylko pieniądze, ale również rozmaite rzeczy, które zasilą bazę „Przystani”. Mogą to być zabawki, gry, pomoce dydaktyczne, piłki i inne przyrządy wykorzystywane w pracy i ćwiczeniach z dziećmi niepełnosprawnymi, a nawet słodycze. Potrzeby są ogromne, dlatego organizatorzy zachęcają bełchatowian do zainteresowania się tą weekendową akcją charytatywną.

 

 

Odpowiedzi na pytania szczegółowe uzyskamy w radzie Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Powiatu Bełchatowskiego pod numerami telefonów: 693 183 100 (sprawy turniejowe) i 500 157 527 (sprawy ogólne, zbiórka darów).

KZB

 

5c07d41e75485 o

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl