Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Mecz GKS Bełchatów na 100 rocznicę odzyskania niepodległości

 

Wyjątkową oprawę będzie mieć mecz, który 10 listopada PGE GKS Bełchatów zagra na miejskim stadionie z Pogonią Siedlce. Piłkarze w białych i czerwonych koszulkach, kartoniada w narodowych barwach, rekonstruktorzy z grupy historycznej – tak sportowcy i kibice będą obchodzić setną  rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Na mecz PGE GKS Bełchatów z Pogonią Siedlce udostępnione będą dodatkowe miejsca. Na trybunach wspólnie będzie więc mogło świętować nawet trzy tysiące osób, które z biało-czerwonych kartonów utworzą flagę Polski. Kibice z trybuny wschodniej zapowiedzieli specjalną oprawę na "młynie", a piłkarze zamiast klubowych koszulek wyjątkowo będą grać w białych i czerwonych. Na meczu pojawią się też członkowie Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznej 84 Pułku Strzelców Polskich, którzy pokażą się w historycznych mundurach.

 

Klub i Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów, którzy wspólnie organizują wydarzenie "PGE GKS Bełchatów z Niepodległą. Mecz na 100" zapewniają, że to niejedyne niespodzianki, jakie będą czekać na kibiców. Warto więc zarezerwować sobie czas i przyjść 10 listopada na miejski stadion przy ul. Sportowej. Mecz rozpocznie się o godz. 17 a ceny biletów - w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica – tradycyjnie wahają się od 1 do 20 zł. 

 

 

Mecz GKS Bełchatów na 100 rocznicę odzyskania niepodległości

AD-A

fot. źródło: www.gksbelchatow.com

 
 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl