Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Mecz GKS Bełchatów na 100 rocznicę odzyskania niepodległości

 

Wyjątkową oprawę będzie mieć mecz, który 10 listopada PGE GKS Bełchatów zagra na miejskim stadionie z Pogonią Siedlce. Piłkarze w białych i czerwonych koszulkach, kartoniada w narodowych barwach, rekonstruktorzy z grupy historycznej – tak sportowcy i kibice będą obchodzić setną  rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Na mecz PGE GKS Bełchatów z Pogonią Siedlce udostępnione będą dodatkowe miejsca. Na trybunach wspólnie będzie więc mogło świętować nawet trzy tysiące osób, które z biało-czerwonych kartonów utworzą flagę Polski. Kibice z trybuny wschodniej zapowiedzieli specjalną oprawę na "młynie", a piłkarze zamiast klubowych koszulek wyjątkowo będą grać w białych i czerwonych. Na meczu pojawią się też członkowie Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznej 84 Pułku Strzelców Polskich, którzy pokażą się w historycznych mundurach.

 

Klub i Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów, którzy wspólnie organizują wydarzenie "PGE GKS Bełchatów z Niepodległą. Mecz na 100" zapewniają, że to niejedyne niespodzianki, jakie będą czekać na kibiców. Warto więc zarezerwować sobie czas i przyjść 10 listopada na miejski stadion przy ul. Sportowej. Mecz rozpocznie się o godz. 17 a ceny biletów - w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica – tradycyjnie wahają się od 1 do 20 zł. 

 

 

Mecz GKS Bełchatów na 100 rocznicę odzyskania niepodległości

AD-A

fot. źródło: www.gksbelchatow.com

 
 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl