Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Towarzystwo "Jupiter" świętuje 20-lecie istnienia

 

Działające przy bełchatowskiej elektrowni Towarzystwo Sportu i Rekreacji „Jupiter” obchodzi jubileusz 20-lecia. Na uroczystej gali w Gigantach Mocy nie brakowało podziękowań dla obecnych i byłych działaczy towarzystwa, a także dla sponsorów i przyjaciół stowarzyszenia.

 

Towarzystwo Sportu i Rekreacji „Jupiter” rozpoczęło swoją działalność 15 października 1998 roku. Była to wspólna inicjatywa ówczesnej dyrekcji elektrowni Bełchatów oraz pracowników amatorsko uprawiających różne dyscypliny sportowe. Głównym celem powołania stowarzyszenia było wsparcie organizacji i udziału pracowników elektrowni w imprezach sportowo-rekreacyjnych.


Podczas uroczystej gali zarząd klubu dziękował obecnym i byłym działaczom, a zaproszeni goście nie szczędzili gratulacji i słów uznania. - Sekcje sportowe, organizacja turniejów i zawodów, reprezentowanie Elektrowni Bełchatów, a tym samym i miasta na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach to bardzo ważne dla mieszkańców działania. To również możliwość realizowania pasji i osiągania sportowych sukcesów. Za dotychczasowe dokonania i zaangażowanie w imieniu swoim i mieszkańców serdecznie dziękuję – mówiła Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.


Obecnie w towarzystwie działa 15 sekcji sportowych: piłki nożnej, piłki siatkowej, tenisa ziemnego, tenisa stołowego, strzelecka, maratońska, krótkofalarska, płetwonurkowa, paralotniarska, wędkarska, brydżowa, szachowa, kolarska oraz turystyki górskiej i rajdowej. We wszystkich zrzeszonych jest około 400 członków, którzy odnoszą sportowe sukcesy w imprezach o charakterze lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

 

20 lat bełchatowskiego Jupitera

20-lecie Towarzystwa Sportu i Rekreacji "Jupiter" przy elektrowni bełchatów

 

 

 

AP
 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl