Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Korty czynne do końca października

 

Amatorzy tenisa ziemnego wciąż mogą grać na miejskich kortach. Do końca października będą dostępne dwa ceglane boiska. W listopadzie ma natomiast ruszyć lodowisko.

 

W tym roku miejskie korty tenisowe będą działać dłużej niż zwykle. Wszystko dzięki sprzyjającej aurze, która pozwala na grę, a przede wszystkim, by w dobrym stanie utrzymać boiska.  

 

Obiekt będzie czynny jeszcze przez dwa tygodnie, bo do końca października. W tym czasie do dyspozycji sportowców są dwa ceglane korty. W tygodniu można z nich korzystać w godz. 9-21, zaś w weekendy 8-16. Warto je jednak wcześniej zarezerwować – internetowo (za pośrednictwem serwisu „Twój Tenis”), telefonicznie (798 461 713) albo osobiście (ul. Edwardów 8).

 

Tegoroczny sezon w sumie potrwa pięć miesięcy. Przez ten czas na kortach rozegrano m.in. cykl turniejów „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym i puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa”, dziecięce Mistrzostwa Bełchatowa czy zawody z okazji Dnia Dziecka.

 

Pracownicy Miejskiego Centrum Sportu ruszyli już z przygotowaniami do sezonu na miejskim lodowisku. Obiekt jest właśnie porządkowany, prowadzony jest także serwis sprzętu czy ostrzenie łyżew. Z miejskiej ślizgawki będzie można korzystać prawdopodobnie już od 3 listopada.

 

 

AD-A

fot. MCS Bełchatów

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl