Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 

Na miejskim stadionie mecz Polska-Macedonia

 

Bezpłatne wejściówki na mecz reprezentacji Polski U-19 z Macedonią czekają na kibiców piłki nożnej. Do rozdania jest ponad 2 tysiące biletów. Spotkanie młodzieżowców już 11 października na miejskim stadionie. Początek o godz. 15.

 

Przez dziesięć dni w Bełchatowie będziemy gościć polską reprezentację U-19 w piłce nożnej. Podczas zgrupowania młodzi kadrowicze zagrają towarzyski mecz z Macedonią. Rozgrywki zapowiadają się ciekawie, bo na zgrupowanie Dariusz Gęsior, selekcjoner i były reprezentant Polski, powołał zawodników grających na co dzień m.in. w angielskim Leicester City, niemieckim Werderu Brema, belgijskim RSC Anderlecht oraz włoskim AC Spezia.

 

Mecz zaplanowany jest na czwartek, 11 października. Kadrowicze zagrają na miejskim stadionie przy Sportowej. A ich zmagania będą mogli obejrzeć również bełchatowianie. Na mieszkańców czeka bowiem ponad 2 tysiące bezpłatnych wejściówek na trybunie zachodniej i północnej.

 

Darmowe bilety można odbierać w trzech miejscach:

- sekretariacie Miejskiego Centrum Sportu (ul. Czyżewskiego 7) w godz. 7-15;

- sekretariacie GKS „Bełchatów” (ul. Sportowa 3) w godz. 8-15;

- recepcja hali Energia (ul. Dąbrowskiego 11) w godz. 7-23.

 

Co ważne, jedna osoba może pobrać maksymalnie 5 biletów. Możliwe są także wejścia grupowe (powyżej 5 osób) – zgłoszenia trzeba kierować mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Warto przypomnieć, że Bełchatów gościł już młodzieżową reprezentację Polski, mowa o drużynie U-19. Cztery lata temu na stadionie przy Sportowej wygrała z Finlandią 2:0. Wówczas w polskim zespole zagrał Jan Bednarek, który dziś gra w pierwszej reprezentacji, a na tegorocznym Mundialu zdobył bramkę w meczu z Japonią.

 

- PZPN po raz kolejny obdarzył nas zaufaniem. To konsekwencja dobrej organizacji wcześniejszych wydarzeń – mówi Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. – Odmomentu powstania jednostki, Bełchatów gościł międzynarodowy turniej UEFA Development, kadrę narodową w futsalu oraz pojedynek o futsalowy Superpuchar Polski. Do tego na naszych obiektach trwa kurs trenerski PZPN, więc wizyta kadry U-19 to następny rozdział tej pozytywnej współpracy – podsumowuje Szymczyk.

 

Mecz Polska-Macedonia na miejskim stadionie

 

 

 

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl