Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Kibice Skry będą wspólnie świętować już po raz ósmy

 

Przed nami dwa dni wypełnione siatkówką na najwyższym poziomie. Po raz ósmy w Bełchatowie spotkają się kibice mistrzów Polski, by świętować, rozmawiać, zdobyć autografy czy zrobić zdjęcia z Mistrzami Polski. W dniach 29-30 września odbędzie się kolejna, ósma już edycja ogólnopolskiego zlotu kibiców 9-krotnych mistrzów Polski.
Dla fanów PGE Skry to prawdziwe święto, które na stałe wpisało się już w tradycję Bełchatowa.

 

- Cieszymy się, że po czterech latach ponownie będzie to mistrzowski zlot i kibice, których mamy w całej Polsce, będą mogli spotkać się nie tylko we wspólnym gronie, ale i ze złotymi medalistami poprzedniego sezonu. Na sympatyków naszego klubu, zarówno tych młodszych, jak i starszych, będzie czekać wiele atrakcji, a najważniejszym punktem programu będzie oczywiście prezentacja drużyny PGE Skry Bełchatów i jej pierwszy mecz w hali Energia, poprzedzający start sezonu – mówi Prezes KPS Skra Bełchatów Konrad Piechocki.


Klub jak co roku przygotował dla swoich fanów wiele niespodzianek. Tradycyjnie już podczas zlotu rozegrane zostanie spotkanie towarzyskie, tym razem przeciwnikiem bełchatowian będą siatkarze MKS Będzin, które siatkarze Skry traktują jako ważny element przygotowań do nowego sezonu PLS. Będzie to także świetna zabawa dla kibiców i niepowtarzalna okazja do tego, żeby wyjść na parkiet i zagrać razem z mistrzami – podczas zaplanowanego dodatkowego seta do zawodników dołączą bowiem kibice, czyli główni bohaterowie zlotu. Początek meczu o godz. 16 w sobotę, 29 września.


Zlot to ma być świętem całych rodzin. Przy hali Energia odbędzie się festiwal rodzinny, podczas którego czekać będzie moc atrakcji, m.in. kiermasz gadżetów PGE Skry Bełchatów, strefę Przedszkoliada, minifestiwal kolorów, pokaz sportowych aut, siatkarskie show z konkursami i zabawami dla dzieci i młodzieży. Będzie też minifestiwal baniek mydlanych, bieg krasnali PGE Skry Bełchatów oraz strefa e-sport. Kibice będą mogli się też podpisać na specjalnej, gigantycznej meczowej koszulce-gigant, która będzie wielką pamiątką zlotu.


Siatkarski Weekend Mocy, markowy produkt Miasta Bełchatowa, wpisał się na stałe do kalendarza sportowych wydarzeń w mieście. Jego zorganizowanie jest częścią umowy promocyjnej, jaką samorząd zawarł z KPS Skrą Bełchatów.

 

 

Do Bełchatowa zjadą kibice Skry z całej Polski

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl