Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Trwają zapisy na II Bełchatowski Bieg NocnyJeszcze można zapisać się na II Bełchatowski Bieg Nocny. Na miesiąc przed startem wolnych pozostało nieco ponad 70 miejsc. Będzie to drugi z wyścigów składających się na Bełchatowską Triadę. Przypomnijmy, że cykl rozpoczął bieg „Wilczym Tropem”, który odbył się 4 marca na błoniach przy Muzeum Regionalnym.  


28 kwietnia bełchatowianie już po raz drugi pobiegną nocą. Tym razem start i meta biegu nocnego zlokalizowane będą w samym centrum miasta – na placu Narutowicza. Zawodnicy wystartują o godz. 21.00 i będą mieli do pokonania dość szybką trasę wiodącą ulicami Czyżewskiego oraz Lecha i Marii Kaczyńskich. Dzięki temu, jak przewidują organizatorzy, część zawodników ma szansę poprawić rekordy życiowe. – Pozytywny odbiór organizacji biegu w ubiegłym roku spowodował, że realizacja drugiej edycji stanowiła jedynie formalność. Zwiększyliśmy liczbę uczestników, dodatkowo zapraszamy rodziny biegaczy, kibiców i wszystkich zainteresowanych. Wierzę, że tego dnia nikt nie będzie żałował spędzenia czasu razem z nami– wyjaśnia dyrektor Szymczyk.

 

Zapisy już trwają, limit uczestników ustalony przez organizatora, czyli Miejskie Centrum Sportu, to 333 osoby. Bieg cieszy się dużym zainteresowaniem. Liczba wolnych miejsc codziennie maleje, a na miesiąc przed startem pozostało ich około 70. Na ten moment swój start zadeklarowało ponad 260 osób, przypomnijmy jednak, że za za osobę zgłoszoną uważany jest biegacz, który dokonał zgłoszenia internetowego oraz uiścił opłatę startową, która wynosi 30 zł.

ZAPISZ SIĘ
 

Ostatnim biegiem triady będzie Bełchatowska Piętnastka, która w tym roku wystartuje 4 listopada. Każdy bieg będzie miał swojego zwycięzcę, ale zsumowanie wszystkie czasów pozwoli wyłonić najlepszych biegaczy Bełchatowa.

 

AP

 

II Bełchatowski Bieg Nocny to jeden z wyścigów bełchatowskiej triady

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl