Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Stadion miejski pryejdyie remontMiasto szuka wykonawcy remontu pomieszczeń zaplecza sportowego oraz wymiany ogrodzenia boisk, z których korzysta GKS Bełchatów. To jedno z zadań składających się na modernizację miejskich obiektów przy ul. Sportowej.


Do 9 lutego w Urzędzie Miasta przy ul. Kościuszki 1 można składać oferty do przetargu w ramach zadania inwestycyjnego "Modernizacja infrastruktury sportowej GKS Bełchatów". Na przeprowadzenie prac miasto pozyskało dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Inwestycja będzie realizowana z wykorzystaniem środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Modernizacja Infrastuktury Sportowej - Edycja 2017.

- Pieniądze, które dostaliśmy z ministerstwa, razem z zapisanymi w naszym budżecie, powinny wystarczyć na wykonanie najważniejszych prac remontowych na stadionie - mówi Ireneusz Owczarek, wiceprezydent Bełchatowa. 239 tys. złotych ministerialnego dofinansowania zasili miejski budżet w tym roku, kiedy zakończą się roboty związane z modernizacją.
Ogrodzenie wokół boisk treningowe zostanie wymienione
Prace na obiektach przy ul.Sportowej będą obejmować:

- remont remont pomieszczeń zaplecza sportowego,


- wymianę ogrodzenia wokół boisk treningowych,


- wymianę grzejników,


- modernizację węzła cieplnego,


- instalację wentylacji mechanicznej i  ciepła technologicznego.

Remont powinien zakończyć się w licu b.r. Przypomnijmy, że we wrześniu zakończył się remont dachu trybuny północnej stadionu miejskiego. Modernizację przeszła też środkowa część dachu budynku głównego. Na powierzchni ponad 330 m2 położono papę termozgrzewalną. Naprawiono także rynny. Wszystko kosztowało ponad 45 tys. zł.

 

CZYTAJ:Dachy stadionu zmodernizowane

 

AP

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl