Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Prezentacja drużyny PGE Skry Bełchatów, mecz o Superpuchar, spotkania z siatkarzami, którym towarzyszyły rozmowy, wspólne zdjęcia i autografy, a na koniec koncert gwiazdy wieczoru Sławomira – podczas Siatkarskiego Weekendu Mocy atrakcji nie brakowało.

Kibice żółto-czarnej drużyny ponownie spotkali się w Bełchatowie. Siódmy Ogólnopolski Zlot Kibiców Skry Bełchatów, który odbył się w weekend 23-24 września, zgromadził nie tylko bełchatowskich fanów, ale także z różnych zakątków Polski. Czasu na nudę nie było – podczas Siatkarskiego Weekendu Mocy atrakcji nie brakowało.

 

Tegoroczny zlot rozpoczął pełen sportowych emocji mecz o Superpuchar. Naprzeciw siebie stanęły najlepsze drużyny ostatnich rozgrywek: PGE Skra Bełchatów i ZAKSA Kędzierzyn- Koźle. Kibice, którzy przyszli do hali Energia, by dopingować siatkarzy z pewnością nie żałowali. Emocji bowiem nie brakowało do samego końca. Ostatecznie mecz wynikiem 3:1 zwyciężyła Skra. Tym samy do bełchatowskiej drużyny trafiło pierwsze trofeum w tym  sezonie – Superpuchar. 

 

O wrażeniach z sobotniego spotkania, a także o plany na najbliższy sezon kibice mogli zapytać podczas konferencji, która rozpoczęła drugi dzień zlotu. Był też czas na zrobienie pamiątkowego zdjęcia, wzięcia autografu czy przeprowadzenia wywiadu. Na tym nie koniec. Na fanów czekało też siatkarskie show, czyli konkursy, gry i zabawy dla kibiców, animacje, występy cheerleaderek oraz prezentacja Klubu Kibica PGE Skry Bełchatów i grup młodzieżowych. Przez ponad godzinę kibice bawili się przy muzyce rock-polo. Wszystko za sprawą gwiazdy wieczoru – Sławomira. Później na scenie pojawili się zawodnicy PGE Skry Bełchatów, których w tym sezonie czekają występy w II lidze. Zaraz po nich wyszedł pierwszy skład żółto-czarnych. Wicemistrzowie Polski ponownie będą walczyć o najwyższe cele. Po oficjalnej prezentacji była okazja, aby osobiście życzyć bełchatowskim siatkarzom powodzenia w sezonie 2017/2018, zdobyć autograf czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Siatkarski Weekend Mocy, markowy produkt Miasta Bełchatowa, wpisał się na stałe do kalendarza sportowych wydarzeń w mieście. Jego zorganizowanie jest częścią umowy promocyjnej, jaką samorząd zawarł z KPS Skrą Bełchatów. W ramach usługi promocyjnej Skra dostała od miasta 200 tys. zł brutto.

 

 

AD-A

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl