joombig banner rotation images

Menu

19 września ruszy bełchatowska edycja Czwartków Lekkoatletycznych. Młodzi sportowcy będą rywalizować w konkurencjach biegowych i technicznych. W rundzie jesiennej czekają na nich cztery spotkania.  

 

Krótkodystansowe biegi, skok w dal i wzwyż, rzut piłeczką palantową – to konkurencje, w których mają szansę sprawdzić się uczniowie klas VI i młodszych szkół podstawowych. To właśnie do nich skierowana jest kolejna edycja bełchatowskich Czwartków Lekkoatletycznych. Kto w rundzie jesiennej wykaże się najlepszą kondycją i umiejętnościami? Dowiemy się już pod koniec września. Przez dwa najbliższe tygodnie młodzi sportowcy spotkają się cztery razy: 19, 21, 26 oraz 28 września. Zawody jak zawsze będą rozgrywane na boiska przy Szkole Podstawowej nr 12. Start każdego spotkania o godz. 15:30.

 

Aby wystartować w zawodach wystarczy się zapisać. Zgłoszenia trzeba przesłać w formie elektronicznej (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do wtorku poprzedzającego każde zawody. Wzór karty zgłoszenia, a także regulamin dostępny jest w załączniku poniżej. Szczegółowych informacji udziela także p. Agnieszka Morawiec – nr. tel. 501 060 216.

 

Jesienne zawody to pierwsza z rund Czwartków Lekkoatletycznych. Ponownie młodzi sportowcy spotkają się wiosną. Wyniki z obu rund sumują się. Zawodnicy, którzy uzyskają najlepsze noty nie tylko staną na podium, ale także zapewnią sobie start w ogólnopolskim finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi.    

 

 

AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020