Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Dzieci na sportowo uczczą rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przed nimi bieg, któremu towarzyszy hasło „Zabiegamy o pamięć”.

 

UWAGA! Zmiana terminu biegu - ze względu na niesprzyjające prognozy pogody zawody zostają przełożone na 18 maja (czwartek)

 

 

Miejskie uroczystości majowe, to nie tylko wydarzenia patriotyczne, ale także sportowe. Jednym z nich jest Bełchatowski Bieg Konstytucji 3 Maja pod patronatem Marioli Czechowskiej, prezydenta Bełchatowa. Uczniowie szkół podstawowych – roczniki 2007 – 2010 wystartują w nim już po raz trzeci. I tym razem będzie mu towarzyszyć hasło „Zabiegamy o pamięć”.

 

Mali sportowcy, w zależności od wieku, będą mieć do pokonania dystans o długość 300 lub 500 metrów. Trasa będzie biegła ścieżkami Parku Olszewskich. Start i meta będą zlokalizowane w pobliżu Muzeum Regionalnego. Oficjalne otwarcie zawodów przewidziane jest na godz. 10:00. Później wspólna rozgrzewka i start. Medale, nagrody i pamiątkowe dyplomy będą wręczane po zakończeniu biegu w każdej kategorii.

 

Na zgłoszenia organizatorzy – Miasto Bełchatów, Ośrodek Lekkiej Atletyki - Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny i Muzeum Regionalne, czekają w dniu startu od godz. 9:00. Opiekunowie grup muszą dostarczyć do biura zawodów listę startujących z podpisem dyrektora i pieczęcią szkoły. Co ważne każda ze szkół miejskich i gminnych, do każdego biegu, może zgłosić maksimum 5 zawodników.

 

 

 

Więcej informacji w Regulaminie, który znajduje się poniżej.

 

 

AD-A

 

 

Załączniki:
Download this file (Regulamin Bieg Konstytucji - 2017.pdf)Regulamin bieg Konstytucji - 2017 [ ]253 kB

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl