Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Władze Klubu GKS Bełchatów oraz przedstawiciele samorządów powiatu, miasta oraz gminy Bełchatów spotkali się wczoraj na bełchatowskim stadionie. Podczas briefingu prasowego  przekazano bełchatowskim mediom informacje dotyczące wsparcia dla górniczego klubu w ich trudnym okresie. - Trwa emocjonująca końcówka sezonu w 1 lidze - powiedział Waldemar Sokół, prezes zarządu GKS "Bełchatów" S.A -  Zespół, który w dużej mierze składa się z zawodników młodych i wciąż zbierających doświadczenie, walczy o utrzymanie, dlatego drużynie trzeba pomóc.

Gospodarze stadionu przy ul. Sportowej chcą zachęcić wszystkich sympatyków piłki nożnej do aktywnego udziału podczas najbliższych  spotkań na GIEKSA Arenie, w tym również na meczu na z Olimpią Grudziądz.Inicjatywę to wspierają także lokalne samorządy. - Myślę, że większość inicjatyw, który były podejmowane przez Klub GKS jak i Klub Kibica były przez lata wspierane przez Miasto i zawsze pozytywnie Miasto się do tego odnosiło. Chciałabym, aby tak było nadal. Dlatego zrobimy z naszej strony wszystko, aby jak najwięcej młodzieży z naszych szkół w tym meczu wzięło udział. Będziemy zachęcać wszystkich mieszkańców naszego miasta. Sami również zobowiązujemy się do udziału w tym meczu. – powiedziała Prezydent Mariola Czechowska dodając - Chciałabym powiedzieć również, że wszystkie inne prośby i wnioski kierowane i które już zostały skierowane przez GKS do Miasta będą miały pozytywne zakończenie. Pomożemy na tyle, na ile będziemy mogli i każdą inicjatywę będziemy wspierać.

 

Mecz GKS Bełchatów z Olimpią Grudziądz odbędzie się 21 maja. Aby bezpłatnie w nim uczestniczyć wystarczy w Punkcie Obsługi Kibica lub kasie stadionowej okazać Kartę Kibica lub inny dokument tożsamości. Zerowy bilet zostanie następnie nabity na Kartę Kibica lub kartę jednorazową.

Punktu Obsługi Kibica czynny będzie:
18 – 20 maja w godzinach 12.00 – 17.00 oraz 21 maja od godziny 13.00

W dniu meczu kasy stadionowe będą otwarte od godz. 15:00.

W przypadku przyjazdu na mecz grup (klasy, szkoły, kluby sportowe lub inne instytucje) wystarczy wysłać do klubu listę z danymi osobowymi uczestników wejścia na mecz, w tym opiekunów (imię, nazwisko oraz PESEL) na numer fax 44 635 07 91 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl