Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

W miniony weekend nasza zawodniczka Nikola Niepsuj wzięła udział w dwóch turniejach na Dolnym Śląsku. W sobotę zagrała w Szczawieńskim Wielkim Szlemie Australian Szczawno - Zdrój, gdzie rywalizowała z chłopcami i dziewczynkami w kategorii pomarańczowej. Wygrała wszystkie mecze w swojej grupie i przeszła do dalszych rozgrywek systemem pucharowym, gdzie rozegrała dwa zwycięskie mecze. Dopiero w trzecim spotkaniu,  w tie breaku musiała uznać wyższość rywala i ostatecznie zajęła III miejsce.


Natomiast w niedzielę  Nikola zagrała w Turnieju Olimpijskim Kids Cup we Wrocławiu, gdzie rywalizowała z dziewczynkami w kategorii pomarańczowej do lat 9. Tym razem dobra passa nie opuszczała naszej zawodniczki aż do końca rozgrywek. Nikola została triumfatorką turnieju, wygrywając wszystkie mecze, bez straty gema i tym samym zdobywając złoty medal.

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl