Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Zawodnicy Bełchatowskiej Akademii Taekwon-Do mają za sobą doskonałe starty w marcowych i kwietniowych turniejach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski. Do finałów, które odbędą się w maju i czerwcu zakwalifikowało się łącznie dwanaścioro zawodników z naszego klubu, startujących w trzech grupach wiekowych.

 

Jako pierwsze, w dniach 13-15 maja 2016r. w Nowej Rudzie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Z Bełchatowa wystartują: Zuzanna Maciejewska (walki i techniki specjalne), Aleksandra Łebek (walki), Kacper Broś (walki) oraz Mikołaj Komar (walki).

 

Następne w kolejności planowane są Mistrzostwa Polski Juniorów. Od 20 do 22 maja w Kłobucku, w walce o medale nasze miasto reprezentować będą: Joanna Osowska, Kamil Potoczny, Jakub Sokołowski, Dominik Szmelcuch oraz Miłosz Owczarek. Cała piątka bełchatowskich Juniorów startowała będzie w konkurencjach: układów, walk, technik specjalnych i testów siły.

 

Jako ostatni wystartują Seniorzy. Podczas Mistrzostwa Polski w Białej Podlaskiej w dniach 10-12 czerwca 2016r., Marta Mysur wystartuje w konkurencjach układów, walk i technik specjalnych. Poza tym o medal MP Seniorów powalczą Mariusz Łączyński w układach oraz Damian Chamczyk w technikach specjalnych.

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl