Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

W niedzielę, 14 lutego zakończył się prestiżowy ogólnopolski turniej o Puchar Polski K1. Podczas dwudniowego maratonu zorganizowanego w Nowym Targu rywalizowało 98 zawodników z 28 klubów z całej Polski, w tym również Michał Benben z klubu Gladiators Kick boxing Bełchatów.

Bełchatowianin wygrał rywalizację o Puchar Polski K-1 w kategorii 67 kilogramów i zdobył tytuł na najlepszego zawodnika zawodów. Warto wspomnieć, że w turnieju startował również Patryk Radoń (członek klubu Gladiators), który w kategorii 71 kilogramów zajął III miejsce. Osiągnięcia te są pierwszym krokiem promocji naszego miasta w zakresie kickboxingu. Sam zdobywca pucharu twierdzi jednak, że: „- niewątpliwieten sukcescieszy, choć uważam, że więcej radości da nam tytuł Mistrza Polski K1, o który będę walczył już w czerwcu tego roku.”

Przypomnijmy. Michał Benben, trener i założyciel szkoły Gladiators BEŁCHATÓW swoją przygodę zkickboxingiem zaczął w wieku 19 lat. Podstaw tej sztuki walki nauczył się w Klubie Tom Center, gdzie trenował pod okiem trenera Krzysztofa Toma. Aktualnie, już od dwóch lat trenuje samodzielnie w swoim klubie sportowym. Warto wspomnieć, że oprócz zdobytego Pucharu Polski, Michał Benben zdobył tytułu na najlepszego sportowca Roku 2015 Powiatu Bełchatowskiego.

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl