Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu
Dlaczego warto przyjść na sobotni mecz "Brunatnych" z Rozwojem Katowice? Odpowiedz "filmowo" na to pytanie i weź udział w naszej zabawie z nagrodami!
Zaplanowany na 7 listopada na godz. 17 mecz PGE GKS Bełchatów z Rozwojem Katowice będzie ważny z wielu względów, więc zróbmy wszystko, aby tego dnia przy Sportowej pojawiło się jak najwięcej kibiców naszego klubu! To już ostatnie spotkanie na GIEKSA Arenie w 2015 roku i mamy nadzieję na jak najlepsze wspomnienia z nim związane. Tym mają się zająć m.in. sami piłkarze trenera Rafała Ulatowskiego, natomiast sympatyków "Brunatnych" zachęcamy do wzięcia udziału w specjalnej zabawie, dzięki której będzie można przy okazji promować ten 500. mecz GKS Bełchatów w I lidze. Co zrobić, by wziąć udział w naszym konkursie? Wystarczy nagrać krótki filmik (do 30 sekund), w którym w dowolny sposób pokazujecie, dlaczego warto przyjść w sobotę na mecz PGE GKS Bełchatów a następnie przesłać do nas link z opublikowanym materiałem wideo. Zapraszajcie znajomych do zabawy, wymyślajcie teksty i scenki, wpadnijcie w wolnej chwili na stadion lub nagrajcie swój filmik gdziekolwiek Wam się podoba! Filmiki publikujcie na swoich profilach a na pewno spotkają się z pozytywnym odzewem. Autor najlepszego zdaniem Klubu filmiku otrzyma koszulkę meczową z autografami zawodników pierwszej drużyny oraz dwa bezpłatne zaproszenia na mecz z Rozwojem. Drugie i trzecie miejsce zostanie nagrodzone podwójnymi biletami. Nagrodzone projekty zostaną także opublikowane na klubowym profilu GKS Bełchatów. Na Wasze maile zawierające link do filmiku oraz imię i nazwisko autora czekamy do czwartku 5 listopada do godz. 14. Wysyłajcie je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. We wspomniany czwartek zbierze się Klubowa Komisja, która wybierze najlepsze prace i zwycięzców naszej zabawy, z którymi się niezwłocznie skontaktujemy.

info:GKS

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl