Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu
Dziś na parkiecie hali „Energia” odbył się międzyszkolny event w ramach projektu „Lekkoatletyka dla każdego!”. We współzawodnictwie wzięli udział uczniowie klas I – III wszystkich bełchatowskich szkół podstawowych, łącznie w sportowe szranki stanęła blisko setka dzieciaków. Uczestnikami zespołowych zabaw były mieszane drużyny chłopców i dziewczynek.

„Lekkoatletyka dla każdego!” to innowacyjny projekt Polskiego Związku Lekkiej Atletyki stworzony przez specjalistów, menedżerów i trenerów, mający na celu popularyzację „królowej sportu” wśród dzieci i młodzieży. Autorzy projektu chcą zachęcić do zorganizowanej aktywności fizycznej w formie sportowej zabawy.
Urząd Miasta Bełchatowa, na mocy porozumienia dołączył do kilkudziesięciu podmiotów, które zaangażowały się w realizację tego przedsięwzięcia.

Nasze miasto jest jednym z czterech miast województwa łódzkiego i jednym z pięćdziesięciu w całym kraju uczestniczącym w programie „Lekkoatletyka dla każdego!”.


mj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl