joombig banner rotation images

Menu

Ponad tysiąc osób zgłosiło się do udziału w „Bełchatowskiej Piętnastce”. Biegacze spotkają się na linii startu już 23 listopada. Zapisy wciąż trwają!

 

Uliczny Bieg „Bełchatowska Piętnastka”, którego organizatorem jest Prezydent Miasta Bełchatowa oraz Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny, cieszy się coraz większą renomą, popularnością i uznaniem wśród amatorów, jaki i zawodowych biegaczy. Swój udział w 18. edycji biegu, który odbędzie się 23 listopada o godz. 12:00 zadeklarowało już ponad 1100 sportowców. Lista startujących z pewnością wzbogaci się jeszcze o kolejne nazwiska. Zapisy internetowe na stronie www.pietnastka.belchatow.pl potrwają do 18 listopada. Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane w dniu biegu, 23 listopada w biurze zawodów w godz. 8:00-11:00.

 

„Bełchatowska Piętnastka” skierowana jest do wszystkich miłośników biegania, którzy ukończyli 16 rok życia. Tradycyjnie sportowcy pokonają dystans o długości 15 kilometrów. Trasa będzie prowadzić ulicami miasta – ze startem i metą na ul. Dąbrowskiego przy Hali Energia. Dla amatorów nordic walking oraz tych, którzy nie czują się na siłach, aby pokonać 15 kilometrową trasę organizatorzy przygotowali także bieg rekreacyjny na dystansie 5 km, czyli jednego okrążenia trasy głównego biegu.

 

Tegoroczna „Piętnastka” zwieńczy także cykl biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. To właśnie w Bełchatowie poznamy finalistów tej rywalizacji.

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020