joombig banner rotation images

Menu

Za nami I Pneumatyczne Zawody Strzeleckie z okazji Święta Niepodległości. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Bełchatowa.

 

Nowym elementem obchodów Święta Niepodległości w Bełchatowie były zawody strzeleckie. Organizatorami zawodów była Sekcja Strzelectwa Sportowego "Iglica" Bełchatów przy Bełchatowskim Klubie Lekkoatletycznym. Zawody w bełchatowskiej Strzelnicy Pneumatycznej „Sokolik” było podzielone na cztery kategorie wiekowe: juniorzy i juniorki do 18 roku życia oraz dorośli: kobiety i mężczyźni po 18 roku życia. Dopisała frekwencja, udział w wydarzeniu wzięło ponad 60 osób.

 

Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt do lat 18 zajęła Urszula Molenda z wynikiem 53 punków. Wśród chłopców najlepszym strzelcem został Mikołaj Sękowski z rezultatem 87 punktów – na ręce tego zawodnika trafił również puchar Prezesa Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego dla najlepszego juniora. Największą liczbę dobrych strzałów spośród kobiet oddała Katarzyna Sobolewska – 85 punktów. W kategorii mężczyzn niedościgniony był z kolei Marek Kałuziak – z sumą 97 punktów i to on otrzymał z rąk prezydenta Marka Chrzanowskiego puchar dla najlepszego strzelca w zawodach.autor: AR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020