joombig banner rotation images

Menu

Amatorze nordic walking i krótkich dystansów weź udział w biegu rekreacyjnym, który wystartuje 23 listopada razem z „Bełchatowską Piętnastką”.

 

Uliczny Bieg „Bełchatowska Piętnastka” wystartuje już 23 listopada. Organizatorzy – prezydent Marek Chrzanowski oraz Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny przygotowali dla amatorów nordic walking oraz tych, którzy nie czują się na siłach, aby pokonać 15 kilometrową trasę bieg rekreacyjny. Na uczestników czeka dystans 5 km, czyli jednego okrążenia trasy "Piętnastki".

 

Impreza ma charakter otwarty. Mogą w niej uczestniczyć wszyscy chętni, zdolni do pokonania wyznaczonego odcinka. Start biegu rekreacyjnego przewidziany jest wspólnie z biegiem głównym, czyli o godz. 12:00 z ul. Dąbrowskiego przy Hali Energia. W tym przypadku nie będzie pobierana opłata startowa. Zgłoszenia można dokonać dwojako. Drogą internetową – od 3 listopada na stronie www.pietnastka.belchatow.pl lub w dniu biegu w godz. 8:00 – 11:00 w biurze organizacyjnym zlokalizowanym w Hali Energia. Uwaga, w zawodach może wystartować 100 osób – liczy się kolejność zgłoszeń. Dlatego już dziś zachęcamy wszystkich amatorów sportu, a w szczególności bełchatowian i mieszkańców okolicznych miejscowości, do startu w biegu rekreacyjnym.

 

Zdobywcy pierwszych miejsc w klasyfikacji generalnej otrzymają nagrody rzeczowe. Więcej szczegółów w regulaminie, który można pobrać z załącznika poniżej. Partnerem biegu rekreacyjnego jest Społeczna Akademia Nauk.

 

 

Polecamy:

>>> Bełchatowska Piętnastka coraz bliżej

 

 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:
Download this file (Bieg na dystansie 5km- regulamin R-14-1.pdf)Bieg na dystansie 5km - regulamin[ ]66 kB

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020