joombig banner rotation images

Menu

16 września rusza jesienna runda bełchatowskich „Czwartków Lekkoatletycznych”. Na uczestników czekają konkurencje biegowe i techniczne.

 

Młodzi sportowcy po raz kolejny mają szansę, by sprawdzić swoje lekkoatletyczne umiejętności. Startuje bowiem kolejna odsłona bełchatowskich „Czwartków Lekkoatletycznych”. Zawody, które od dwunastu lat wspólnie organizują prezydent Marek Chrzanowski oraz Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W ubiegłorocznej edycji wystartowało blisko czterysta dzieciaków.

 

Na uczestników – uczniów klas IV-VI szkół podstawowych czekają dwie rundy. Pierwsza z nich – jesienna wystartuje już 16 września. Kolejne spotkania zostały zaplanowane na 25 września oraz 2 i 9 października. Druga runda – wiosenna wystartuje na przełomie kwietnia i maja. Wszystkie spotkania odbędą się na kompleksie boisk usytuowanym na os. Binków – przy SP nr 12 i PG nr 4. Początek o godz. 15:30. Podczas zawodów sportowcy mogą wystartować w konkurencjach biegowych i technicznych. Wśród nich są: biegi, skok w dal i wzwyż, rzut piłeczką palantową. Za każdy udział w „Czwartkach LA” zawodnicy nagradzani są punktami. Osoby, które w klasyfikacji końcowej Grand Prix zgromadzą na swoim koncie największą ilość punktów z obu rund - jesiennej i wiosennej, zwyciężą. Warto dodać, że najlepsi wezmą udział w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych.

 

Aby wziąć udział w bełchatowskich "Czwartkach Lekkoatletycznych" należy przesłać drogą elektroniczną - na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełniony formularz zgłoszeniowy. Zapisy będą prowadzone przed każdym spotkaniem. Wzór formularza podobnie jak regulamin zawodów można pobrać z załącznika.

 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020