joombig banner rotation images

Menu

Przed nami kolejne zmagania młodych piłkarzy. Tym razem w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa zaprezentują się zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi.

 

Już w najbliższą sobotę, 13 września na boiskach OSiR Wawrzkowizna odbędzie się kolejny turniej piłkarski dla dzieci organizowany przez klub GKS Bełchatów. Do walki o Puchar zgłosiło się dwanaście drużyn: UKS Ajaks Częstochowa I i II, RKS Raków Częstochowa, GKS Ksawerów, RKS Lechia Tomaszów I i II, UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki, UKS Orzeł Konopiska, UKS „OSA” Osjaków oraz trzy zespoły gospodarzy – GKS Bełchatów I, II i III. Tradycyjnie wydarzenie objął patronatem i wsparł finansowo prezydent Marek Chrzanowski.
 

Sportowe rozgrywki młodzi piłkarze rozpoczną około godz. 10:00. Zespoły, składające się maksymalnie z 12 zawodników będą ze sobą rywalizować w dwóch grupach A i B. Cały turniej będzie podzielony na trzy etapy: fazę wstępną, zasadniczą oraz finałową. Dwie pierwsze rozgrywane będą w systemie ligowym tzw. „każdy z każdym”. W półfinale i finale spotkają się najlepsze drużyny wyłonione z każdej grupy. W przypadku remisu w meczach końcowych o wygranej zadecyduje seria rzutów karnych. Wręczenie nagród i pucharów dla zwycięzców zaplanowano około godz. 18:00.

 

Miłośników piłki nożnej zapraszamy do kibicowania młodym zawodnikom.

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot. www.gksbelchatow.com

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020