joombig banner rotation images

Menu

Kolejna edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Barów za nami. 8 lutego br. w sportowej rywalizacji wzięło udział osiem zespołów.

 

Piłkarskie emocje, rywalizacja na boisku, a przede wszystkim dobra zabawa – tak w skrócie można opisać XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Barów. Sportowe zmagania odbyły się 8 lutego br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie. O laur zwycięstwa w Turnieju walczyło osiem drużyn: Agatka, Sherlock, PPP-Świera, Tropiccana oraz Jupiter, Apollo, Ins-Mar i 7 Grzechów. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Bełchatowa.

 

Zawody rozegrane był w systemie grupowym: I - Agatka, Jupiter, Sherlock, Ins-Mar; II - Tropicana, PPP-Świera, Apollo, 7 Grzechów. Drużyny, które wyszły zwycięsko z fazy eliminacji zmierzyły się ze sobą w półfinale. Zawodnicy Jupitera polegli w rywalizacji z przeciwnikami z PPP-Świera. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. Z kolei w drugim spotkaniu zagrali ze sobą reprezentanci 7 Grzechów oraz Agatki. Po zaciętej walce mecz zakończył się wynikiem 2:3. Przegrane zespoły miały jeszcze szansę wykazać się w grze o trzecie miejsce. W meczu gracze 7 Grzechów nie dali żadnych szans swoim rywalom z Jupitera, pokonując ich 6 do 2. Spotkanie o najwyżej miejsce na podium odbył się między zawodnikami z PPP Świera i Agatki. Ostatecznie bezkonkurencyjni okazali się ci drudzy, a mecz finałowy zakończył się wynikiem 4:1.

 

Tuż po zakończeniu zawodów odbyło się wręczenie nagród i pucharów dla najlepszych drużyn. Zostały one ufundowane przez Prezydenta Miasta Bełchatowa. Ponadto wręczono także wyróżnienia indywidualne dla zawodników oraz kibiców.

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamieściła: AD-A

 

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020