Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Nowo wybrana dyrektork swoje obowiązki pełnić będzie od 1 września 2019 r.Nowo wybrana dyrektor swoje obowiązki pełnić będzie od 1 września 2019 r.


Uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 kolejny rok szkolny rozpoczną z nową panią dyrektor. Od 1 września szkołą zawiadywać będzie Beata Walenczak-Frukacz. Akt powierzenia nowej dyrektor wręczył wiceprezydent miasta Łukasz Politański.

 


Przez najbliższe pięć lat w fotelu dyrektora Trójki zasiadać będzie Beata Walenczak-Frukacz. To właśnie ona wygrała konkurs na dyrektora, który odbył się 28 sierpnia. Swoje obowiązki zacznie pełnić 1 września 2019 roku. Kadencja nowo wybranej dyrektor zakończy się w sierpniu 2024 roku.


- Gratuluję i dziękuję, że podjęła się Pani tego niełatwego zadania. Kierowanie szkołą wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale też poświęcenia. Życzę powodzenia i sukcesów w prowadzeniu placówki – powiedział wiceprezydent miasta Łukasz Politański, wręczając nowej dyrektor akt powierzenia.

.
Magister Beata Walenczak-Frukacz ma 17-letni staż pracy pedagogicznej i – co ważne - kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu placówek oświatowych. Od 2011 roku była dyrektorem Gimnazjum w Domiechowicach, a przez ostatnie dwa lata pracowała na stanowisku wicedyrektora Szkoły Podstawowej w Dobrzelowie. Nowa dyrektor jest nauczycielem dyplomowanym, uczy matematyki, fizyki i chemii. Posiada również uprawnienia do nauczania geografii oraz informatyki. Skończyła także pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą z elementami profilaktyki. Można tylko dodać, że doświadczenie, sumienność, zaangażowanie i kreatywność – to nie jedyne walory nowej pani dyrektor.


Jak podkreśla Beata Walenczak-Frukacz, pomysłów na kierowanie placówką ma dużo, a przy tym jest pozytywnie nastawiona, pełna energii i gotowości do pracy. - Na pewno dążyć będę do tego, by w placówce zapanowała równowaga, a edukacja dzieci była na jak najwyższym poziomie. Moje działania chciałabym oprzeć na współpracy z rodzicami, nauczycielami i pracownikami administracyjnymi - powiedziała dyrektor Walenczak-Frukacz.


KZB

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl