Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Przerwa na holu MickiewiczaMickiewicz to liceum nastawione na ucznia oraz jego potrzeby

 

Za niecałe dwa tygodnie ruszy rekrutacja do szkół średnich. Bogatą ofertę dla ósmoklasistów przygotowało III LO. Będzie można ją poznać podczas dnia otwartego, który w Mickiewiczu odbędzie się w najbliższy wtorek, 12 kwietnia.

  

Informatyczno-geograficzna, humanistyczno-językowa, ratownictwa medycznego, psychologiczno-społeczna oraz mistrzostwa sportowego – to propozycje klas w III Liceum Ogólnokształcącym. Jak mówi wicedyrektor Mickiewicza, Małgorzata Załęczna, każdy z proponowanych profili charakteryzuje się czymś szczególnym. – Od lat stawiamy na tradycję, innowacje oraz kreatywne podejście do ucznia i jego zainteresowań. We wszystkich klasach młodzież może być pewna, że propozycji ciekawych zajęć, także pozalekcyjnych, nie zabraknie. Mamy bogatą bazę sportową, doskonale wyposażone oraz umożliwiające korzystanie z najnowszych technologii pracownie, bierzemy udział w wielu projektach i konkursach. Zależy nam, żeby nasza młodzież mogła łączyć naukę z pasją, bo dla nas uczeń jest najważniejszy. W Mickiewiczu nie tylko uczymy i pomagamy uczniom przygotować się do matury i późniejszych studiów, ale pracujemy nad ich rozwojem społecznym i emocjonalnym – dodaje wicedyrektor Załęczna.

 

Informacje na temat pełnej oferty edukacyjnej III Liceum Ogólnokształcącego znaleźć można na stronie mickiewicz.belchatow.pl a także na facebookowym profilu placówki.


Uczniów klas ósmych, którzy rozważają kontynuowanie nauki właśnie w Mickiewiczu, szkoła zaprasza na Dzień Otwarty. We wtorek, 12 kwietnia, między godz. 14:00 a 16:30 będą oni mogli spotkać się z licealistami oraz nauczycielami, by porozmawiać oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z naborem.

 

AP

Ulotka dot. oferty III LO Ulotka dot. oferty III LO

 

Informacja dot. Dnia Otwartego w Mickiewiczu

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl