Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Za nami trzecia odsłona Turnieju „Tańcz z 9-tką”. Młodzi tancerze zaprezentowali swoje umiejętności 29 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 w Bełchatowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Bełchatowa.

 

Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczestników. Wzięli w nim udział zarówno uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także podopieczni świetlic środowiskowych i socjoterapeutycznych oraz osoby niepełnosprawne

 

Młodzi tancerze rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach tańca dowolnego: solówkach, duetach i grupach. Turniej był także okazją do integracji, wspólnej zabawy, aktywnego spędzenia czasu oraz rozwijania pasji i umiejętności tanecznych.

 

Zwycięzcami tegorocznego turnieju tanecznego w kategorii klas I-III szkół podstawowych zostały „Gwiazdki z 13-tki”. W klasach IV-VI szkół podstawowych wygrały ,, Kleksiki” z SP Nr 8. Najlepszą gimnazjalistką okazała się Kinga Borowska z PG Nr 5. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych jury doceniło Weronikę Bagińską z II LO. Najlepszym tancerzem w kategorii Świetlic Środowiskowych okazał się Filip Frątczak ze „STERu”. W kategorii Ośrodków Szkolno-Wychowawczych i osób niepełnosprawnych zwycięski tytuł trafił do Mateusza Kuśmierka. Wszystkim młodym tancerzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Pełna lista zwycięzców w załączniku poniżej.

>>> Lista zwycięzców <<<

 Autor: AR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl