Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Piknik był okazją do pokazania artystycznych talentów przedszkolaków Piknik był okazją do pokazania artystycznych talentów przedszkolaków

 

Były występy przedszkolaków, gry i zabawy dla całych rodzin, a także konkursy i poczęstunek. W Przedszkolu Samorządowym nr 5 odbył się „Piknik pod parasolem”.

 

Miejskie przedszkola wracają do organizacji wiosennych, plenerowych pikników, których tradycję przerwała epidemia koronawirusa. Wspólne świętowanie w miniony czwartek, 2 czerwca odbyło się w Przedszkolu Samorządowym nr 5. Tym razem Piątka postawiła na morskie kilmaty. Uczestnicy pikniku na nudę na pewno nie narzekali, bo atrakcji było sporo. Występy przedszkolaków, sportowe zawody dla rodziców, wspólne zabawy przy muzyce – to tylko część z nich. Był tez konkurs na najsmaczniejsze ciasto wykonane wspólnie przez rodziców i dzieci, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, spotkanie ze strażnikiem miejskim, policjantem i druhem OSP. Nie zabrakło też balonowych zwierzątek, brokatowych tatuaży i fotobudki.

 

- Cieszę się, że możemy powrócić do normalności i wspólnego, rodzinnego świętowania w przedszkolach. Wiem z doświadczenia, że takie pikniki to dla przedszkolaków wyjątkowy czas. Przychodzą rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i wszyscy razem się bawią. To także możliwość pokazania umiejętności jakie w ostatnim czasie zdobyły dzieci, stąd przedstawienia i pokazy taneczne – powiedział Łukasz Politański, wiceprezydent Bełchatowa.  

 

- Zabawa jest fantastyczna, dziękuję serdecznie za zaproszenie. Takie piknik są niezwykle ważne, bo to okazja do integracji rodziców, dzieci i nauczycieli. Dzięki temu przedszkole tętni życiem – dodał Tomasz Trzaskacz, dyrektor delegatury łódzkiego Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim, który również wziął udział w pikniku.

 

ADA

 

Na rodziców czekały specjalne sportowe zawody Na rodziców czekały specjalne sportowe zawody

Udanej zabawy życzył wszystkim wiceprezydent Łukasz Politański Udanej zabawy życzył wszystkim wiceprezydent Łukasz Politański

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl