Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 

Można już zapisywać się na bezpłatne szkolenie na temat tego, jak zakładać żłobki i kluby maluchaMożna już zapisywać się na bezpłatne szkolenie na temat form opieki nad najmłodszymi dziećmi

 

Chciałbyś założyć żłobek lub klub malucha, a nie wiesz, jak to zrobić? Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes”. Najbliższe spotkania – 17 i 24 lutego 2020 roku. Zapisy on-line już ruszyły.Instytucjonalna opieka nad dziećmi do lat 3, będąca wsparciem dla pracujących rodziców, cieszy się dużym zainteresowaniem. Stąd też pomysł poprowadzenia w naszym mieście szkoleń dotyczących tej tematyki.

 

Organizacja, finansowanie oraz formy opieki nad dziećmi do lat 3, możliwości dofinansowania, teoria i praktyka – wszystkie te kwestie poruszone zostaną podczas szkolenia „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes”. Już 17 i 24 lutego do Bełchatowa przyjadą specjaliści, teoretycy i praktycy, którzy podpowiedzą, w jaki sposób założyć taką działalność i dalej z sukcesem ja poprowadzić. Szkolenie, zorganizowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki z Bydgoszczy, jest całkowicie bezpłatne.

 

Po szkoleniu „Jak założyć żłobek?” uczestnicy projektu skorzystać mogą również z innych form wsparcia, w tym dodatkowych kursów. Do wyboru są dwa tematy: „Zarządzanie zasobami ludzkimi i budowanie zespołu w instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 ” lub „Budowanie wizerunku instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”. Będzie można również skorzystać z wyjazdu studyjnego. Wszystkie te propozycje są całkowicie bezpłatne i opcjonalne, więc można, ale nie trzeba się na nie decydować. Ponadto organizatorzy zapewniają wyżywienie, nocleg, zwrot kosztów dojazdu oraz materiały dydaktyczne.

 

W szkoleniu udział może wziąć każdy, kto zainteresowany jest założeniem żłobka lub klubu dziecięcego, a także zatrudnieniem opiekuna dziennego. By znaleźć się na liście kursantów, wystarczy wypełnić wniosek on-line na stronie www.opieka.byd.pl. W ciągu trzech dni od wysłania zgłoszenia uczestnik otrzyma szczegółowe informacje na temat szkolenia.


Więcej informacji o szkoleniach, rekrutacji, a także całym programie uzyskać można pod nr tel. 52 567 00 lub na stronie www.opieka.byd.pl. Pytania kierować też można na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..


Kurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, a realizowany w ramach większego projektu pn. „Dobre praktyki opieki nad dziećmi do lat 3 wsparciem dla pracujących rodziców”.


KZB

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl