Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

MCK bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Sieć na kulturę"MCK bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Sieć na kulturę"

 

MCK przychodzi z kolejną propozycją bezpłatnych warsztatów online. Chcesz dowiedzieć się jak tworzyć prezentacje multimedialne, posługiwać się programami tekstowymi albo arkuszami kalkulacyjnymi? To te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Zapisy wciąż trwają, na zgłoszenia placówka czeka do najbliższego piątku, 25 czerwca.

 

 

Miejskie Centrum Kultury bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę”, w ramach którego organizuje bezpłatne, letnie warsztaty online pod nazwą „Kompetencje medialne”. Pierwsze zajęcia już 1 lipca, a skorzystać z nich mogą dzieci w wieku 10-18 lat. Jeśli więc chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się jak efektywnie spędzać czas przed komputerem, to te warsztaty będą strzałem w dziesiątkę.

 

Zajęcia będą okazją, aby m.in. poznać cyfrowe narzędzia przydatne w szkole, dowiedzieć się jak tworzyć prezentacje oraz jak posługiwać się programami tekstowymi i arkuszami kalkulacyjnymi. – Uczestnicy nauczą się rozpoznawać nieprawdziwe treści i jak bezpiecznie korzystać z portali internetowych, a także pozna zawiłości netykiety oraz sposoby na prezentowanie się w sieci. Dodatkowo dowiedzą się w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie podczas pracy przy komputerze. Będzie to efektywnie spędzony wakacyjny czas, który połączy kulturę z edukacją i zabawą – czytamy na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie www.mckbelchatow.pl.

 

Cykl warsztatów potrwa blisko dwa tygodnie – od 1 do 12 lipca (z wyłączeniem weekendów). Pierwsza grupa będzie mieć zajęcia w godz. 10:00-13:00, druga od 11:00 do 14:00.

 

Osoby, które chciałyby wziąć udział w projekcie muszą się wcześniej zapisać, a także wypełnić deklarację uczestnictwa i oświadczenie. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury (Plac Narutowicza 1,  nr tel. 44 635 00 48) do 25 czerwca. Na uczestników czekają dyplomy oraz upominki.

 

ADA

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl