Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Powierzenia otrzymały dwie nowe panie dyrektor i dwie, które ponownie wygrały konkurs na to stanowisko Powierzenia otrzymały dwie nowe panie dyrektor i dwie, które ponownie wygrały konkurs na to stanowisko

Nowo powołani dyrektorzy odebrali powierzenia. Prezydent Mariola Czechowska wraz z wiceprezydentem Łukaszem Politańskim złożyli im gratulacje i przekazali życzenia, by praca była dla nich źródłem zadowolenia i satysfakcji.

 

W połowie sierpnia miasto rozstrzygnęło konkursy na dyrektorów dwóch szkół podstawowych i dwóch przedszkoli. Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego prezydent Mariola Czechowska wręczyła im dyrektorskie powierzenia. - Gratuluję Paniom objęcia funkcji dyrektora. To niełatwe zadanie, ale jestem przekonana, że doświadczenie i kompetencje, jakie Panie posiadacie, zaowocują wieloma sukcesami. Wierzę, że doskonale pokierują Panie naszymi placówkami, a dzieci będą mieć doskonałe warunki do nauki i rozwoju. Życzę owocnej współpracy z kadrą nauczycielską i rodzicami. Wchodzimy w nowy rok szkolny. Wyzwań nie brakuje. Zapewniam jednak, że będziemy Panie wspierać i pomagać – powiedziała prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

 

W Przedszkolu Samorządowym nr 1 konkurs ponownie wygrała Izabela Czaja. Zmiany nie będzie również w Szkole Podstawowej nr 8. Nadal kierować „Ósemką” będzie Maria Łazuga. Nowego dyrektora zyskała zaś Szkoła Podstawowa nr 5 i Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9. „Piątką” zawiadywać będzie Agata Wojciechowska, która dotychczas była wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 4. Natomiast w „Dziewiątce” konkurs wygrała Mariola Stelmaszczyk, dotychczasowa wicedyrektor właśnie ZSP nr 9.

 

Dyrektorom zostało powierzone stanowisko na 5 lat szkolnych. Będą pełnić tę funkcję od 1 września 2022 r. do 31 sierpnia 2027 r.

 

ADA

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl