Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sp1_bal is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sp3_bal is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sp7_bal is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Pomysłowe kostiumy, rytmiczna muzyka i różnorodne zabawy – w bełchatowskich przedszkolach i szkołach trwa karnawałowe szaleństwo.


Karnawał to dla najmłodszych doskonała okazja, aby przez chwilę stać się swoim wymarzonym bohaterem. Nie dziwi więc fakt, że maluchy od wielu tygodni wyczekiwały na karnawałowy bal.
Bajkową zabawę mają już za sobą dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3. Bale dla najmłodszych i nieco starszych wychowanków odbyły się w piątek, 17 stycznia. Tego dnia zarówno „jedynka”, jak i „trójka” zamieniły się magiczny, kolorowy świat. Na sali, zamiast uczniów, pojawiły się wróżki, księżniczki, postacie z Monster High. Przybyli też rycerze, kowboje, Indianie oraz pielęgniarki, lekarze i strażacy. Nie zabrakło także różnorodnych zwierząt oraz Batmana, Spidermana i Zorro. Oryginalne kostiumy, muzyka i rekwizyty wykorzystywane do  tańca sprawiały, że na parkiecie wirowały niezwykłe pary - biedronka z truskawką, księżniczka z piratem, czarownica z motylkiem. Zaś radosny gwar i śmiech świadczyły o dobrej zabawie.

Karnawał zawitał także do miejskich przedszkoli. 16 stycznia swój wymarzony, bajkowy bal miały maluchy z „piątki” i „siódemki”. W przedszkolnych salach, wśród kolorowych baloników i serpentyn, wirowali różnorodni bohaterowie. Tego dnia nie tylko dzieci zamieniły się w zaczarowane postacie. W bajkowy świat przeniosły się także panie wychowawczynie, które wspólnie ze swoimi wychowankami bawiły się przy muzyce granej przez DJ. Karnawałowe szaleństwo z pewnością na długo zapadnie w pamięci przedszkolaków.


Zamieścił: TK
Autor: AD-A
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Bal w SP nr1

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.belchatow.pl/images/sp1_bal

Bal w SP nr3

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.belchatow.pl/images/sp3_bal

Bal w PS nr7

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.belchatow.pl/images/sp7_bal

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl