Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Konferencja ma charakter otwarty, wykładów może wysłuchać każdy zainteresowany Konferencja ma charakter otwarty, wykładów może wysłuchać każdy zainteresowany

 

Naukowcy, muzealnicy, dziennikarze z różnych ośrodków wezmą udział w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Region w kulturze”. Wykładów będzie można posłuchać w piątek, 25 września w Muzeum Regionalnym. Patron honorowy nad wydarzeniem objęła prezydent Mariola Czechowska.

 

 

Konferencja podzielona jest na pięć paneli: region w kulturze, działalność kulturalna regionalnych instytucji kultury, regiony w historii, literackie i językoznawcze „regiony” oraz prawne i społeczne aspekty funkcjonowania w regionie. Prelegentami będą naukowcy z ośrodków z całej Polski, m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Łódzkiego, Gdańskiego czy Warszawskiego. Wśród mówcą są także adiunkci z różnych muzeów.

 

Konferencja rozpocznie się o godz. 10:00, koniec przewidziany jest na godz. 18:00. Wykładów może wysłuchać każdy, wydarzenie jest bowiem otwarte. Przypominamy jednocześnie o obowiązku zasłaniania ust i nosa, a także dezynfekcji dłoni i zachowaniu bezpiecznego dystansu społecznego w zamkniętych pomieszczeniach. 

 

Organizatorem spotkania jest Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bełchatowie. Szczegółowy program można pobrać TUTAJ.

 

ADA

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl