Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Powiatowy Tydzień Logopedy odbędzie się po raz czwarty

 

Już po raz czwarty bełchatowska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna organizuje Powiatowy Tydzień Logopedy. Między 12 a 16 listopada dzieci będą miały okazję w zajęciach logopedycznych, nie zabraknie także warsztatów dla rodziców i nauczycieli.


Poprzednie edycje programu pokazały, że tydzień logopedyczny to ciekawa forma promowania wśród uczniów prawidłowej wymowy, głównie poprzez dobrą zabawę z językiem ojczystym. To także doskonały sposób na propagowanie wiedzy o metodach pracy z dziećmi borykającymi się z wadami wymowy.

Tegoroczna, czwarta już edycja Powiatowego Tygodnia Logopedy odbędzie się między 12 a 16 listopada. W tych dniach w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Czaplinieckiej oraz w niektórych przedszkolach i szkołach dzieci oraz rodzice i nauczyciele będą mogli wziąć udział w wielu interesujących przedsięwzięciach. W ramach PTL organizowane będą m.in. warsztaty, zajęcia, treningi, prelekcje, prezentacje filmów oraz materiałów dydaktycznych i terapeutycznych. Nie zabraknie także różnych konkursów plastyczno-logopedycznych.

Corocznie w Powiatowym Tygodniu Logopedy biorą udział szkoły i przedszkola z terenu powiatu bełchatowskiego. W tym roku udział zadeklarowały już m.in. bełchatowski Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, Przedszkola Samorządowe nr 6 i 7 w Bełchatowie oraz Szkoła Podstawowa w Dobiecinie. Na stronach internetowych placówek uczestniczących w programie pojawią się publikacje dotyczące dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, a także propozycje zabaw logopedycznych i artykuły z zakresu logopedii. Wszyscy organizatorzy imprez w ramach PTL otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w projekcie.

Szczegółowy godzinowy plan zajęć i warsztatów w ramach Powiatowego Tygodnia Logopedy znaleźć można na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz na stronach wszystkich placówek biorących udział w projekcie.

 

AP

 

Przez tydzień odbywać się będą zajęcia i warsztaty z logopedą

 

fot./ Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna


 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl