Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Przedszkole Samorząowe nr 4 w BełchatwiePrzedszkole Samorządowe nr 4 odwiedzili nietypowi goście. Mowa o policjantach, którzy spotkali się z przedszkolakami, by wspólnie porozmawiać o bezpieczeństwie.

 

„Spotkanie z policjantami było uzupełnieniem programu pt. „Bezpieczny przedszkolak w domu, przedszkolu i najbliższym otoczeniu”, który realizujemy w naszej placówce. Ważne jest to, aby systematycznie przypominać dzieciom o bezpieczeństwie. Tym razem, aby było jeszcze ciekawiej, postanowiliśmy to zrobić w formie spotkania z policjantami” - mówi Elżbieta Ceglarek, Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 4 w Bełchatowie.

 

Lekcja z policjantami odbyła się w środę, 23 października. Jej głównym tematem było bezpieczeństwo. Zaproszeni goście opowiedzieli przedszkolakom o ruchu drogowym i zasadach poruszania się pieszych – zwłaszcza dzieci, które po ulicach mogą poruszać się wyłącznie pod opieką dorosłych. Policjanci przypomnieli również numery alarmowe oraz o tym, by nie wpuszczać do domu żadnych obcych osób i nie rozmawiać z nieznajomymi. Na zakończenie spotkania dzieci miały okazję obejrzeć z bliska samochód policyjny, a także usiąść w nim i zobaczyć, jak wygląda w środku.

{nomultithumb}

 

Przedszkole Samorząowe nr 4 w Bełchatwie

 

Autor: AD-A na podstawie

materiałów przesłanych przez PS nr 4

Zamieściła: AD-A

Fot. PS nr 4

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl