Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Anna Majchrzak, wieloletni pracownik żłobka „Jaś i Małgosia”, została jego nowym dyrektorem. Placówka już działa pod jej okiem. Od nowego roku szkolnego nowych dyrektorów będą mieć także cztery bełchatowskie podstawówki.

 

 

Nowo wybrany dyrektor żłobka miejskiego posiada nie tylko wymagane wykształcenie i doświadczenie, ale także bardzo dobrze zna placówkę. Anna Majchrzak od osiemnastu lat pracuje właśnie w „Jasiu i Małgosi”. Początkowo jako pielęgniarka – opiekun z najmłodszymi dziećmi, później - od stycznia tego roku, kiedy to miastu nie udało się rozstrzygnąć pierwszego konkursu, pełniła obowiązki dyrektora. Od 10 kwietnia już w pełni sprawuje tą funkcję.

 

– Na pierwszym planie są oczywiście dzieci i to, by wciąż doskonalić standardy opieki nad nimi. Zależy mi, aby nasz żłobek wciąż był kojarzony z serdeczną, przyjazną i domową atmosferą – mówi dyrektor Majchrzak. Nowa dyrektor zastąpiła Grażynę Krawczyk, która na początku tego roku odeszła na emeryturę.

 

Warto przypomnieć, że do końca kwietnia trwa rekrutacja do „Jasia i Małgosi”. Na chętnych czeka 75 miejsc, a także fachowa opieka, ciepła atmosfera i posiłki oparte na ekologicznych produktach. Więcej o rekrutacji można przeczytać TUTAJ.

 

Od nowego roku szkolnego nowych dyrektorów będą mieć także cztery bełchatowskie podstawówki. Miasto rozstrzygnęło bowiem konkursy na te stanowiska. Od września tego roku wspomnianą funkcję w Szkole Podstawowej nr 3 będzie pełnić Agnieszka Wachecka, w Szkole Podstawowej nr 4 Edyta Jasińska, w Szkole Podstawowej nr 5 Ewa Kępa, zaś w Szkole Podstawowej nr 8 Maria Łazuga.

 

Konkursy na dyrektorów zostały również ogłoszone i rozstrzygnięte w dwóch miejskich przedszkolach – jedynce i dwójce. Jednak w tym przypadku zmian nie ma - „Pod Topolą” ponownie będzie zarządzać Izabela Czaja, zaś w „Akademii Bolka i Lolka” Małgorzata Brzostowska.

 

Stanowiska na dyrektorów szkół i przedszkoli zostaną powierzone na pięć lat szkolnych, czyli od września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku.

 

AD-A

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl