Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Jednym z punktów XXXII Sesji Rady Miejskiej, nad którym debatowali radni, było podjęcie uchwał dotyczących określenia kryteriów rekrutacji  do klas pierwszych oraz  kryteriów stosowanych na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, funkcjonujących w szkołach podstawowych. 

Podobnie jak w roku ubiegłym, samorząd miasta przewiduje, że dla każdego chętnego malucha miejsce w przedszkolu się znajdzie. Rodzice będą mogli zapisać do przedszkola swoje maluchy już na przełomie marca i kwietnia. Dyrektorzy tych placówek zachęcają, aby przed złożeniem wniosku skorzystać z okazji i odwiedzić przedszkole w ramach dnia otwartego. Terminy dni otwartych ustalane są indywidualnie przez każde przedszkole i zamieszczone są na ich stronach internetowych.

 

Oprócz punktów związanych z oświatą, na wczorajszej sesji przedstawiono  raport z realizacji Programu Ochrony Środowiska dla miasta Bełchatowa za lata  2011-2012. Ponadto przyjęto projekt uchwały w sprawie nowego Programu Ochrony Środowiska na lata 2017-2020 z uwzględnieniem perspektyw na lata 2021-2024.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl