Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Dzieci, które w tym roku rozpoczęły naukę w klasie pierwszej w bełchatowskiej "Piątce” stały się dziś pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

Uroczysty apel, w którym udział wzięła prezydent Mariola Czechowska odbyły się 14 października. Po części artystycznej będącej okazją do tego aby najmłodsi uczniowie pochwalili się swoimi talentami odbyła się część oficjalna, której punktem kulminacyjnym było ślubowanie. Dzieci ślubowały sumiennie wywiązywać się z uczniowskich obowiązków i przynosić swojej szkole dumę. Symbolicznego pasowania zwyczajowym ołówkiem w rozmiarze XXL dokonała Dyrektor Szkoły, natomiast Prezydent Miasta Bełchatowa wręczyła dzieciom szkolne legitymacje i przekazała życzenia:

„Aby ten czas edukacji, był dla Was czasem pełnym zapału do nauki, a także dobrej zabawy i uśmiechu. Pamiętajcie, że nauka to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także możliwość rozwijania zainteresowań i kształtowanie swojej osobowości. Bądźcie otwarci na nowe przyjaźnie oraz zadania, jakie niesie ze sobą szkoła”

 

Uroczyste pasowanie na pierwszoklasistę w obecności wiceprezydenta Łukasza Politańskiego odbyło się również w SP4. (totorelacja: https://www.facebook.com/belchatow/photos/?tab=album&album_id=1259099414153568)

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl